adet kanı büyüsü

Adet Kanı Büyüsü Yapan Hocalar

Adet kanı büyüsü yapan hocalar, bu konuda tecrübelerini kanıtlamış ve adlarını duyurmuşlardır. Büyü listesi öyle geniş bir listedir ki içinde pek çok büyü çeşidi yer alır. Adet kanı büyüsü de bunlardan bir tanesidir. Adet kanı büyüsü, kadınlar tarafından erkeklere yapılan ve aşk amacını güden bir uygulamadır. Ancak büyü kara büyü olarak bilinir ve kötülük amacı ile uygulanır. Bu nedenle ki adet kanı büyüsü sayesinde pek çok evlilik son bulmuştur, sevenler ayrılmıştır.

Kara büyü listesinin başlarında yer alan adet kanı büyüsü 3. Kadınlar tarafından erkeği, eşinden ya da sevgilisinden ayırmak için yapılır. Birine zarar vermek ya da sevdiğiniz erkeği sevgilisinden, nişanlısından ya da eşinden ayırmak istiyorsanız adet kanı büyüsüne başvurabilirsiniz. Adet kanı büyüsü yapan hocalar sizlerin isteği doğrultusunda büyüyü yaparak karşı tarafın size aşık olmasını, sürekli olarak sizi düşünmesini ve partnerinden ayırarak size gelmesini sağlamaktadır. Ayrıca adet kanı büyüsü evli kadın tarafından kocasının kendisine bağlanması ve gözünün dışarıya kaymaması için de yaptırılır.

Adet kanı büyüsü nasıl yapılır

Adet kanı büyüsü ile halk arasında doğru bilinen yanlışlar vardır. Şekeri adet kanına batırarak yiyecek, içeceğe koymakla büyü tutmaz. Büyüden etkili sonuç almak isteyen kişiler muhakkak adet kanı büyüsü yapan hocalar ile görüşerek büyüyü onlara yaptırmalıdır. Çünkü büyü için çok etkili duaların okunması gerektiği gibi regl zamanın belli gününde gelen adet kanı ile yapılmalıdır. Bu nedenle kadınlar internette buldukları bazı bilgiler ile büyüyü yapmak yerine alanında uzman ve deneyimli medyum hocalar ile çalışmalıdırlar.

Adet kanı büyüsü oldukça tehlikeli bir büyüdür ve ailelerin yıkılmasına neden olabilir. Çünkü büyü sadece evli kadınların kocalarına yaptırdığı bir uygulama değildir. 3. Şahıslar da erkeği kendine bağlamak ve aşık etmek için büyüden yararlanabilirler. Böyle bir durumda büyü bozdurma işlemi gerçekleştirilmelidir. Adet kanı büyüsü yapan hocalar aynı zamanda adet kanı büyüsü bozma işlemini de yapabilir.

Google+ Linkedin

3 yorum

 • Adet kanı büyüsü nedir nasıl yapılır

  Adet kanı büyüsü yaptırmak için başvurduğum edis hocadan sonuç almış birisi olarak herkese memnuniyetimi anlatmak istedim.
  Ben 3 medyum tarafından dolandırıldım sonrasında edis hocayı buldum kendisine eşimin geri dönmesi için adet kanı büyüsü yaptırdım 12 günde sonuç verdi eşim bana tekrardan geri döndü ve bağlandı. Adet kanı büyüsü yaptırmak isteyenler için numarası 0535 891 8597

  • Ziynet ezici

   Merhabalar tavsiyeler üzerine bende adet kanı büyüsü yaptırmak için edis hocayla görüştüm işlemler için ödeme yaptım bugün 2 gün oldu sonuç alırsam da almazsam da mutlaka paylaşım yapacam

   • Elif

    Edis hocadan sonuç aldınız mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*