Allah rızası için bakan hocalar

Allah rızası için bakan hocalar – Allah rızası için bakan hocalar izmir

Allah rızası için bakan hocalar Kişiler sorunlarının ne yönde olduğunu anlamaları için bakımlar yaparlar ve ona göre hareket ederler buda kişiye özel bakımlar olarak nitelendirilir ve bakılır. Fakat eşler ve sevgililer arasında yaşanılan sorunlar nedeniyle yapılan bakımlar da detaylı bakımlar olmaktadır kişi hakkında öğrenilmesini istenilen bir çok farklı konuları detaylı bakım sayesinde görülmesi mümkündür. Allah rızası için bakan hocalar detaylı bakımlar kişiye özel ve detaylı olarak iki farklı türde bakılır. Elbette farklı türlerde de bakım yapılmaktadır örneğin fal, suya bakma, tarot falı gibi bir çok farklı bakım biçimi vardır. Allah rızası için bakan hocalar hiç bir medyum ücretsiz detaylı bakım yapmaz. Ücretsiz olarak bakım kişinin sorununa çözüm verecek işlemler için bakılır buda ortalama 5 dakika ile 15 dakika arasında değişen bir sürede gerçekleşebilmektedir.

Suya bakan hocalar – Suya bakan hocalar ne görür

Suya bakan hocalar suya bakma işleminde herkesin suya bakınca bir şeyler görmesi anlamına gelmez bazı medyum hocaların varlıklar sayesinde hazırladıkları suyun içine bakarak kişinin var olmakta olan sorunlarını görebilirler. Bir çok farklı dallarda yapılan bakımlar kişide ki sorunları kısa sürede görerek çözüm yollarını aramaktadırlar. Suya bakan hocalar büyü işlemlerini yapamazlar veya vefk, tılsım ve celp gibi işlemleri de yapamazlar yapmaları da mümkün değildir. Suya bakan hocalar ancak bakımlar yaparlar ve bu bakımları kişilere gördükleri gibi aktarırlar bu sayede kişi var olan sorununu bilmiş ve ona göre araştırmalar yaparak medyum hocalar bulmaya çalışırlar. Suya bakan hocalar ne görür genelde kişilerin sorunlarını görebilirler geçmişte yaşadıklarını veya bireyler arasında yaşanılan sorunların nedenlerini görmeleri mümkündür.

Google+ Linkedin

1 Yorum

  • Kemal Aydıncık

    Eşimle 1 sene önce tartışma yaşadık ve sonrasında ailesinin yanına yerleşti tam 1 sene sonra aileler araya girerek barıştık fakat karı koca hayatımız tamamen bitmişti cinsellik olayı konusunda eşim kendisine dokundurtmuyordu bu konu üzerine başvurduğum edis hocayla Ermeni büyüsü işlemini yaptıktan kısa süre sonra eşim bana bağlanmaya başladığını fark ettim. İşlemler bittikten sonra karı koca hayatımız devam etmeye başladı. Yaşadığım bu sorundan beni kurtaran edis hocayı herkese tavsiye ederim. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*