Allah rızası için büyü bozan hocalar

Allah rızası için büyü bozan hocalar? Parasız bakım yapan hocalar

Allah rızası için büyü bozan hocalar büyü bozan hocalar kişiler üzerinde yapılmış olan büyüleri veya kişinin yaptırmış ama istediği sonucu alamamış sonrasında ise yapılan işlemleri bozdurmak için başvurduğu kişilere denilmektedir. Allah rızası için büyü bozan hocalar büyü bozan hocalar genelde belli bir ücret karşılığında kişilerin bozulmasını istediği işlemleri kısa sürede bozabilirler fakat ücretsiz büyü bozan hocaları bulmak pekde mümkün olmayacaktır. Allah rızası için büyü bozan hocalar bütün medyum hocalar ödeme almadan büyü bozma veya büyü yapma gibi işlemleri yapmazlar. Büyü bozan hocalar bellir bir ücret alarak büyü bozma işlemleri yapabilir ve kişinin istediği büyüyü kısa sürede bozabilir.

Para almayan hocalar

Para almayan hocalar büyü yapan hocaların her çalışma veya her işlem için kullandıkları malzmeler farklıdır ve bu kullandıkları malzemelerin her biri ayrı ayrı ücrete tabi tutulur. Medyumlar yapacakları işlemlerde çıkacak masrafı yaptıracak kişiye bildirmek zorundadırlar bildirmeden söylemeden işleme başlayamazlar. Para almayan hocalar kişiler arasında çok sıklıkla araştırılan fakat aradıkları halde istediklerini alamayan kişilerdir ve hiç bir hoca masraf parasını almadan hiç kimsenin sorununu çözmez çözemez. Para almayan hocalar arayışında olan kişilerin cami hocalarından ücretsiz yardım alabileceklerini bilmeleri gerekmektedir. Para almadan bakım veya işlem yapılması gibi durumlarda yapılan o işlemlerin tersine dönme gibi sorunları olabilmektedir.

Google+ Linkedin

2 yorum

  • Kısa sürede büyü bozan hoca

    Eşimi kendime geri getirmek için yaptırdığım büyü tersine dönünce aramız daha kotu olmaya başladı bu sebeple de yapılan büyüyü bozdurmak için edis hocadan yardım aldım. Ad soy ad ve fotoğraf gibi bilgileri verdim ve büyü bozma işlemi ücretini yatırdıktan sonra işlemlere başladı 3 gün içinde yapılan büyüyü bozdu. Büyü bozma konusunda herkese edis hocayı öneririm numarası 0535 891 8597

  • Hazal dönmez

    Ortalıkta bir çok kişi medyum hocayım diyor bir çok kez mağdur edildim sevdiğim kişinin geri gelmesini istiyorum bu konuda çok kişiye danıştım işlem yaptırdım sonuç alamadım Allah rızası için bana güvenilir bir hoca tavsiye edin medyum edis hoca gerçekten güvenilir mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*