Aşk bağlama vefki yapan uzman medyumlar

Aşk bağlama vefki yapan uzman medyumlar

Aşk Bağlama Vefki Yapan Uzman Medyumlar

Aşk bağlama vefki yapan uzman medyumlarVefk işlemleri hem çok karmaşık hem de zor işlemlerdir. Bu sebeple her medyum veya her hoca bu işlemleri yapamamaktadır. Çok farklı amaçlar ile yapılabilen bu işlemler de medyumların bir kağıt üzerine çizdikleri karelerin içine özel olarak seçilmiş bazı yazılar yazmaları gerekmektedir.

Bu işin püf noktası ise yazılan bu sayıların hem sağdan sola hem de yukarıdan aşağıya doğru toplandıkları zaman aynı rakamı vermesidir. Bunu sağlamak ise hem çok ciddi bir deneyim hem de çok ciddi bir dikkat gerektirmektedir. Bugüne kadar en çok yapılan vefk işlemlerinden biri olan aşk bağlama vefki işlemleri insanların sevdikleri kişilerin gönüllerini kolayca kazanmalarını amaçlamaktadır.

Uzman medyumlar ile yapacakları görüşmelerden sonra kısa süre içinde istedikleri sonucu alacaklarını bilen birçok kişi özellikle kendilerine verilen bilgiler ile hareket ederek kısa zaman içinde istedikleri sonucu alabilmektedirler.

Bilindiği gibi bu tarz işlemlerin ne kadar süre içinde sonuç vereceğini tam olarak bilmek kesinlikle mümkün değildir. Bu sebeple bu işlemler hakkında net süre bilgileri veren kişilerden her zaman uzak durmak ve bu kişilerin gerçek medyumlar olmadıklarını bilmek gerekmektedir. Çok büyük ümitlerle bu işlemleri yaptıran insanlar özellikle ortaya çıkacak olan enerjilerin yardımları ile sevdikleri kişileri fiziki bir emek vermeden kendilerine aşık edebilmektedirler.

Bu sebeple bu işlemler eski zamanlar da olduğu gibi günümüzde de medyumların en çok yaptıkları ve talep aldıkları manevi işlemlerden biridir. Aşk bağlama vefki yapan uzman medyumlar hazırladıkları vefk çizimlerinin nasıl kullanılması gerektiği hakkında da sürekli olarak insanları bilgilendirmeli ve kendilerini gerekli tüm konular hakkında uyarıp hata yapmalarını engellemelidirler. Bu sayede insanlar da her adımlarını daha bilinçli bir şekilde atabilirler.

Google+ Linkedin

2 yorum

  • Ferman aksoy

    Ben Ferman ben üniversite mezunu bir insanım nedense kolay kolay iş bulamıyorum. Sürekli bazı şirketlere gidip tahsilimi söylediğim sırada vereceği işleri de vermez oldular. Bunun üzerine 1 2 sene kadar işsiz kaldım. Kimseden yardım da istemiyordum fakat aileme yük oluyorum en çok da bu zoruma gidiyordu. Bunun üzerine ne yapacağım nasıl yapacağım kara kara düşünüyordum. Bir gün sokakta öyle gezerken eski sınıf arkadaşımla karşılaştık ve oda aynı bu sorunu yaşadığını ve bir arkadaşının tavsiye ettiği medyum sayesinde kurtulduğundan bahsedince bende merak ettim. Bu medyum kimdir necidir diye kafama takılmıştı. Arkadaşım bir telefon numarası vermişti ve bana bu numarayı ara derdini anlat dedi. Bende ona teşekkür ettim ve oradan gittikten sonra kenarda bir yerde oturdum ve bana verdiği telefon numarasını aramaya başladım. Telefon açıldı ve bir ses ben medyum edis konu nedir dedi. Bu sesi duyunca hocam ben iş bulamıyorum nasıl yapacağımı da bilmiyorum numaranızı az önce arkadaşımdan aldım ve sizden çok iyi bahsetti. Beni de bu dertten kurtarın dedim. Edis hoca ne gibi bir sıkıntın var dediğinde hocam iş bulamıyorum. Üniversite mezunuyum diye çoğu fabrika beni işe almıyor ve nedense sürekli işsiz kalıyorum kimse iş vermek istemiyor dedim. Bunun üzerine edis hoca da bak sana bir kısmet büyüsü yapalım istiyorsan eğer 10 gün içinde kesin bir sonucu alırız ve sende artık işsiz kalmazsın dedi. Bunun üzerine edis hocam siz daha iyi bilirsiniz. Ben size güveniyorum beni yarı yolda bırakmayın ne olur dedim. Edis hoca öyle bir şey olmaz ben sana kesin bir sonucu vereceğim sadece bana güven sorun yok dedi. Bende güveniyorum hocam size dedim. Aradan bir kaç zaman geçti ve edis hoca arayıp çalışman bitti ve 2 3 güne kadar sonuç bekliyorum dedi. Bende bu sözün üzerine dışarıda gezerken 1 2 gün sonra telefonum çaldı ve bir fabrikadan sorumlu olarak beni işe çağırıyorlardı. Bu lafın üzerine çok sevindim ve hemen fabrikayla görüşmeye gittim. Bu esnada fabrika ile anlaştım ve çalışmaya yarın başlayacaktım. Bunun üzerine edis hocayı arayarak hocam siz nasıl bir insansınız sizin sayenizde 10 gün içinde bir iş sahibi oldum. Sizin gibi insanlar hep olsun bu dünyada dedim ve sevinçten ne yapacağımı bilemiyordum. Bu konuda medyum edis hoca sahiden etkili bir medyum. Kendisine güvendim sonuç ortada.
    medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

  • sonuç almak istiyorum artık

    ben diğer hocaları bilmiyorum ama edis hocanın ismini çok met ettiler bende duydum. her sayfada onun adını ve onun olumlu sonuçlarını gördükçe içimdeki şüpheleri kaybolmaya başladı. Nasipse bende kendisiyle çalışmaya başlamak istiyorum. en yakın zamanda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*