Aşk vefki duası

Aşk vefki duası

Aşk Vefki Duası

Aşk vefki duası ebced hesabı yapılarak oluşturulan bir dua olup, kişilerin kendisi için özel olarak hazırlanmaktadır. Hazırlanacak olan aşk vefki yazılırken bazı dualar ve tesirli kelimeler kullanılır. Hazırlanan dua sürekli kişinin yanında olmalı ve suyu içilmelidir. Bu sayede yapılma amacı neyse o amaç gerçekleşir. Bu duanın oluşturulması için havas ilmine hakim kişilerin seçilmesi çok önemlidir. Tecrübeli medyumlar duayı etkin bir şekilde hazırlayabileceğinden, bu detaya dikkat edilmelidir.

Aşk vefki duası nedir merak konusudur. İlişkilerdeki tek taraflı yaşanan sevgi sorununu çözmek adına yapılır. Bu dua ile evliliğinde ya da birlikteliğinde sorun yaşayan çiftler mutluluğa kavuşur. Hazırlanan duanın tesirini göstermesi için, sürekli kişinin yanında olması gerekir. Kişinin yanında taşımasının yanı sıra, yiyecek içeceklere karıştırma yoluyla da etkisinden faydalanılacak bir duadır. Bu şekilde tesirini daha hızlı gösterir.

Aşk Vefki Duası Nasıl Yapılır

Vefk duası hazırlanırken okunan birçok dua vardır. Bu duaları ve vefkin taşınma detaylarını işinin ehli medyumlar çok iyi bilmektedir. Dua oluşturulduktan sonra uzman medyumunuzun yönlendirmeleri ile günlük yapılması gerekenlere çok dikkat edilmesi gerekir. Bu dua ile ilgili gerekli tüm talimatlara uyulduğu takdirde aşkınıza beklediğiniz karşılığı bulabilirsiniz.

Vefk duasının doğru hazırlanması için, duayı hazırlayacak olan medyumun Arapçayı iyi bilmesi ve ebced hesabının nasıl yapıldığına hâkim olması gerekmektedir. Havas ilmine sahip olan, tecrübeli medyumların tercih edilmesi, beklentinin tam olarak karşılık bulması ve duanın tesiri açısından çok önemlidir. İşinde uzman olan medyumun dua sayısı ve uygulama şekli ile ilgili doğru yönlendirmeleri, duanın doğru ve kısa sürede etki etmesini sağlar.

Aşk vefki duanın tesir süresi, duayı hazırlayan medyumun tecrübesine bağlı olarak farklılaşabilir. Fakat genellikle 7 gün içinde etkisini gösterdiği söylenebilir. Duanın tutmasında yaptıran kişinin verilen adımları eksiksiz olarak yerine getirmesi de oldukça önemlidir. Duanın etkisini göstermesi için uzman medyum tarafından verilen duaların gerekli sayıda ve 7 gün boyunca okunması gerekir.

Aşk vefki duası sayısı konusunda bir sınır olduğu söylenemez. Vefk duası kişiye özel ebced hesabıyla hazırlandığı için kullanılan materyallerde kişilere göre farklılık göstermektedir. Bu duanın hazırlanmasındaki teknikler, uygulama zamanı ve uygulama şekli de aynı şekilde kişiye özel tayin edilmektedir. Bu yüzden genel bir vefk duası yoktur.

Aşk Vefki Duası İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

Aşk vefki duası medyumlar tarafından hazırlanan, çiftler arasındaki aşkın tek taraflı olarak bitmesinin önüne geçmek adına hazırlanan bir duadır. Vefk duasını büyü ile kıyaslamamak doğru olacaktır. Bu duada iyi niyetle okunan dualar eşliğinde aşk bağının yeniden kuvvetlenmesi beklenir.

Vefk duası çoğu zaman muska ile karıştırılabilmektedir. Muskalar büyü yapılarak hazırlanır. Fakat vefk duası tamamen duaların yardımıyla oluşturulur. Muskaların etki süresi belli bir zamandan sonra dolmaktadır. Vefk duasının etkisi ise sonsuza kadar devam eder.

Aşk vefki tesirinde en önemli olan faktörlerden biri de inanmaktır. Gerekli adımlar gerçekleştirildiğinde her koşulda etkisini gösterecek olan vefk duasında inanmanın da etkisiyle daha kısa sürede sonuç alınır.
Aşk vefki duası kişiye özel hazırlandığı için, başkasına hazırlanmış olan bir duanın kullanılması gibi bir hataya düşülmemelidir. Çünkü dua ebced hesabına ve kişisel bilgilere bağlı kalınarak hazırlanır.

Aşk vefki  gerekli kurallara uyulduğu takdirde kesin çözüm getiren bir duadır. İstediğiniz aşk bağının oluşması için duayı konusunda uzman medyumunuzun talimatlarına bağlı kalarak okuduğunuz takdirde, eklediğiniz aşk size gelecektir. Vefk duasının etkisi ömür boyu süreceğinden, mutluluğunuz daim olacaktır.

Google+ Linkedin

1 Yorum

  • Aşk vefki etkileri

    ben ferda 22 yaşındayım sevgilimden ayrıldım ve mecbur kaldığım için büyü yaptırmakta buldum çareyi yaklaşık 1.5 senedir beraber olduğum erkek arkadaşımın benimle birlikte olduktan sonra benden ayrılmak istemesiyle aramızda tartışma oldu bu tartışma ve kavgalardan sonra kendisi beni her yerden engelleyerek benden ayrıldı bir başkalarıyla konuştuğunu öğrenince de sinir krizi geçirdim ve en sonunda medyum edis hocayla tanıştım. Bana yaptığı aşk vefki duası sayesinde 13 gün sonunda erkek arkadaşım engelleri kaldırıp bana yazmaya başladı ve sonrada kendisini affettirmeyi başardı şuanda beraberiz çok mutluyuz edis hocanın yaptığı işlemler sayesinde herkese tavsiye ediyorum 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*