Ayırma büyüsü bozma

Ayırma büyüsü bozma

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Ayırma büyüsü bozma yaşadıkları mutlu birliktelikler de nedensiz bir şekilde sorun yaşamaya başlayan ve aynı zamanda mutlu giden birlikteliklerinin bitmesinden korkan birçok kişi üzerlerin de ayırma büyüsü tarzında kötü amaçlı bir işlemin etkisi olduğundan şüphe etmelidirler. Bu işlemler bugüne kadar birçok kişinin ilişkisini bitirmiş ve insanlar genellikle bu işlemler hakkında tam olarak bilgi sahibi olmadıkları için yaşanan bu durumu tamamen normal karşılamışlardır. Bu işlemlerin etkileri ortaya çıkmaya başladığı zaman insanlar bir şey hissetmedikleri gibi partnerlerine karşı olan tüm bağlarını kısa zaman içinde kaybedip ilişkilerine nokta koyma isteği duymaktadırlar.

Bu tarz bir işlemin etkisine giren kişiler kesinlikle risk altına girmezler ve sadece düşüncelerin de ciddi değişimler meydan gelir. Kısa zaman içinde ortaya çıkan sonuçları ile bilinen bu işlemlerin etkilerinin ne kadar güçlü olduğunu bilen birçok kişi kendilerini ve ilişkilerini korumak için sürekli olarak manevi korunma işlemlerinden yardım almaktadırlar.

Ayırma Büyüsü Kaç Günde Sonuç Verir

Eğer bir kişi ayırma büyüsü etkisine girdiğinden şüphe ediyorsa mutlaka zaman kaybetmeden ayırma büyüsü bozma işlemlerini denemelidirler. Ancak bu işlemleri her medyumun yapamadığını bilmek gerekir. Bu sebeple seçilecek medyumlar hakkında çok dikkatli olmak gerekir. Bu işlemler de okunacak olan dualar çok önemlidir ve kesinlikle dua okuma tekniği dışında hiçbir şekilde hareket etmemek gerekir. Okunacak olan duaların ne zaman ve nasıl okunacağını ise ancak çok deneyimli ve bilgili medyumlar bilebilirler.

Büyülerin etkilerinin ne kadar zaman içinde yok olacağını kimse bilemeyeceği için bu duaların ne kadar süre okunacağı da bilinemez. Bu konuda medyumların çok dikkatli olmaları ve sürekli olarak sonuçları takip etmeleri gerekir. Ayırma büyüsü bozma işlemlerinin hangi medyumların başarılı bir şekilde yaptığını araştıran kişiler kısa zamanda üzerlerinde ki büyü etkilerini yok edebilirler.

Google+ Linkedin

1 Yorum

  • Gülseren toker

    kızımın evliliğinin bitmemesi için medyum edis hocaya başvurduk damadın hayatında başka kadın olduğunu öğrendik kızım sürekli kocasına büyü yapıldığından şüphe edip duruyordu. kızım severek evlendi damadın son zamanlarda değişmesi bizleri de çok korkuttu en sonunda kızımızı dinledik edis hoca önce baktı ve kızımla damadıma ayırma büyüsü yapılmıştı bizde bu büyüyü bozdurmak için para gönderdik edis hocaya oda yapılan ayırma büyüsünü bozdu. Büyü bozulduktan sonra damadım düzelmeye başladı şimdilerde kızımla damadımın arasında bir sorun yok çok şükür edis hocaya ne kadar teşekkür etsek azdır 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*
*
*