Ayırma vefki nasıl yapılır

Ayırma Vefki Nasıl Yapılır?

Ayırma vefki nasıl yapılır sorusundan çok bu işlemleri hangi hocalar yapılır sorusuna yanıt bulmak daha önemlidir. Çünkü yapılacak işlemlerin etki altına alınan kişilere zarar vermemesi ve aynı zamanda onlara bir şey hissettirmemesi çok önemlidir. Bu işlemler de hocalar bir kağıt veya deri parçasına yaptıkları çizimlerden sonra bu kağıtları veya derileri ayrılmaları istenen kişilerin yaşadıkları yere veya çok yakınına gizlemelidirler. Daha sonra okunacak olan özel tılsımlı sözlerin de yardım ile istenen enerjilerin harekete geçmesi sağlanır ve insanların partnerlerine karşı olan tüm ilgileri tamamen yok edilir.

Ayırma Vefki Nasıl Bozulur?

Eğer insanlar ayırma vefkinin etkisinde olduklarından şüphe ederlerse mutlaka bakım yaptırmalıdırlar. Bu işlemlerden sonra eğer sonuç kesinleşmişse o zaman hemen vefk etkilerini yok etmek için deneyimli hocalardan yardım alınır. Ayırma vefki bozma işlemlerini yapabilen hocalar bu işlemler de özellikle çok güçlü tılsımların harekete geçmesini sağlayan özel sözlerden yardım alırlar. Ancak bu sözlerin kesin sonuç vermesi için hem sabırlı olmak hem de tüm adımları bilinçli bir şekilde atmak gerekir. Yapılan işlemlerden sonra zaman içinde vefk işlemlerinin etkilerini yavaş yavaş yok olduğu ve insanların partnerlerine karşı olan ilgilerini yeniden geri kazandıkları görülebilir.

Ayırma Vefki Nasıl Etki Eder?

Bir kişi ayırma vefki etkisine girdiği zaman çok sevdiği eşi veya sevgilisine karşı olan tüm sevgisini kaybeder. Ancak bu bir anda olmaz ve belli bir zamana yayılır. Doğal olarak bu durumun farkına varmak çok zordur ve insanlar yaşadıkları bu olayı tamamen doğal nedenlerden kaynaklandığını düşünürler. Eğer durumun farkına varılıp zamanında müdahale edilmezse o zaman o ilişkinin kalıcı olarak bitmesi neredeyse kesin olacaktır. Çok deneyimli hocaların yapabildikleri ayırma vefki işlemleri güçlü ve kalıcı etkileri ile tanınan özel işlemlerdir. Yapılan işlemler ne kadar zaman içinde sonuç verir bilinmez ancak gerçek hocalar için bu işlemlerden sonuç almak o kadar da zor olmaz. Bu sebeple insanların ayrılmalarını isteyen kişiler için ayırma vefki yaptırmak akıllara gelen ilk seçeneklerden biridir.

Google+ Linkedin

1 Yorum

  • ayırma vefki yapan medyumlar

    Selamlar 1 yıllık dopdolu mutlu çok güzel bir ilişkim vardı erkek arkadaşımla her günümüz bir geçiyordu tatillere gidiyorduk ailelerimiz birbirini tanıyordu birlikte oturup hayaller kuruyorduk evlilik hayalleri falan öyle çok büyük kavgalarda etmezdik hiç. Ama erkek arkadaşımın değişkenliği ve soğukluğu nedeniyle çok büyük kavga ettik bambaşka birine dönüşmüştü bende bu durumdan rahatsızdım artık beni sevmiyor farklı bakıyor gibiydi. Daha fazla bu ilişkiye böyle devam edemeyeceğimi söyledim ve ayrılmak istiyordum oda bu durumu kaldıramadı ve beni tehdit etmeye başladı. Gözümden daha çok düşüyordu bu hareketleriyle ben ne olursa olsun ayrılmak istiyordum. daha fazla kimse zarar görmesin diye medyum araştırmak istedim ve istediğim hocayı bulmuştum. Medyum edis hocaya ayırma vefki yaptırdım. İşlem 17 günde sonuç verecekti ama ben 10. günden sonuç almaya başlamıştım bile sık sık arayıp beni tehdit ediyordu işlemden sonra aramaları da tehditleri de kesildi bende rahat bir nefes aldım edis hoca sayende Allah razı olsun herkese tavsiye ediyorum. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*