Bağlama vefki kaç günde etki eder

Bağlama Vefki Kaç Günde Etki Eder?

Bağlama vefki, diğer adıyla bağlama büyüsü olarak anılır. Var olan tüm büyüler gibi bu da herhangi bir kimseye uygulanmaktadır. Bu büyünün yapılışı ise bir hayli araştırma gerektirmektedir. Çünkü yanlış yapılan büyüler büyü yapan kişiye şerli bir şekilde dönmektedir. Bağlama büyüsü ise önem gösteren büyülerin birisidir.

Bağlama vefki kaç günde etki eder ya da bağlama büyüsü, her büyü gibi İslam dininde kötü niyetle kullanıldığında günahtır. Ancak kötü niyetle kullanılmadığında ise kimilerine göre yine de günah olsa da çoğu İslam alimine göre günah değildir. Bu büyünün amacı sürekli kopma yaşayan ilişkiler, dostluklar, arkadaşlıklar vb. ilişkileri güçlendirmektir. Aynı zamanda bu büyü manevi enerji gerektiren bir büyüdür. Manevi enerji ile yönlendirme çalışması ve çeşitli ritüeller yapılmaktadır. Çoğunlukla iyi niyetle kullanılan bir büyü olduğu için medyumlar ve insanlar tarafından sürekli tercih edilebilmektedir.

Bağlama  vefki kaç günde etki eder genellikle ise aşık etme amacıyla veya ilgi göstermeyen bireylerin ilgi göstermesi amacıyla kullanılır. İlişkilerde karşı tarafı yetersiz bulup yine de ayrılmak istemeyen insanlar bu büyüyü kullanmaktadır. Bu büyü her cinsiyete, her yaştaki insana uygulanabilir. Bu büyü ile istenen kişiye pozitif enerji uygulanması sağlanır. Medyumlar ise bu büyüde de o enerjiyi tam doğru bir şekilde yönlendirir. Bunun sonucunda ise bu büyü ortaya çıkar. Bu büyü kara büyülerin aksine beyaz bir büyü olduğu için kişilerin huzura erişmesine, mutluluğa sahip olmasına yarar. Bu büyü insandaki kötü, negatif enerjiyi almayı sağlar. Peki kara büyülerin aksine beyaz büyüler kategorisine giren

Bağlama Vefki Nasıl Yapılır

Bağlama vefkinin etki süresi de merak konusudur. Bu büyü ile yeni yeni uğraşacak insanlar kimi zaman sabrını ve umudunu yitirip büyünün etkisiz olduğunu düşünmeye başlar. Ancak bağlama vefki kaç günde etki eder bir şeyi çok istediğini belli eden bir vefktir. Bunun isteği ise çabucak gerçekleşmez. Biraz çertefilli bir işleme sahiptir. Bu nedenle bağlama büyüsü dikkatli bir şekilde uygulanmazsa hayal kırıklığı yaşatmaktadır. Çünkü başarısız olan bir bağlama vefki başta mutlu etse de sonrasında etkisini kaybeder ve durum eskiye döner. Bu nedenle bu büyü yalnızca uzmanlara yaptırılmalıdır.

Bağlama büyüsü uzun soluklu yapılan bir beyaz büyüdür. Çiftlerin dikkatli olmasını gerektirir. Örneğin bir kadın bağlama büyüsünü kocasına veya sevdiği kişiye uyguladıysa yaklaşık 5 haftalık süre boyunca kocasına daha fazla şefkatle, sevgiyle ve ilgiyle yaklaşmalıdır. Çünkü en ufak uzlaşmalar bu büyünün etkisiz olmasını sağlayabilmektedir. Büyü yapılan kişi bu süreç içerisinde eşinden soğumamalıdır. Ayrılık durumları, anlaşmazlık durumları, kavgalar, küslükler gibi durumlar yaşanmamalıdır. Çünkü kişinin eşinden tamamen soğuması artık bu büyüyü etkisiz hale getirir. Büyüyü medyumlar yapsa da etki etmesi için eşlerin de önem sarf etmesi gerekmektedir. Eğer bunlara dikkat edilirse bağlama vefki çok güzel bir şekilde etki eder ve mutlu bir hayat sunmaya olanak sağlar.

Kısacası tamamen düzgün şekilde uygulanan bağlama vefki kaç günde etki eder etki süresi medyumlar tarafından yapıldığında 1 hafta kadardır. Ancak evde tek başına kısıtlı imkanlar ve az bilgisizlik ile yapılan bu büyüler etkisini 14 gün gibi bir sürede etki eder. Bağlama büyüsü; saç teli, el ya da ayak tırnakları, deri parçası ya da adet kanı gibi vücuttaki parçalar ile uygulanırsa çok daha kısa bir sürede etki eder. Bunlar pek çok üstat medyumun keşfettiği tekniklerdendir. Bağlama  vefki kaç günde etki eder bu şekilde uygulanırsa 5 güne kadar etkisini gösterebilir.

Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*