Büyü kaç günde bozulur

Büyü kaç günde bozulur

Yapılan Büyü Nasıl Bozulur

Büyü kaç günde bozulur
Büyü kaç günde bozulur

Büyü bozmak çok zordur ve kimi zaman en deneyimli medyumlar dahi bu tarz işlemler hakkında talep aldıkları zaman gelen talepleri geri çevirebilmektedirler. Bunun sebebi ise yapılan işlemlerin çok zor olması ve aynı zamanda yapılan her türlü hatanın ilerleyen zamanlar da çok daha ciddi sorunlara neden olabilmesidir. Bu tarz işlemlerin nasıl yapılması gerektiğini bilmek ve mutlaka buna göre hareket etmek gerekir.

Büyü kaç günde bozulur, nasıl bozulur ve aynı zamanda nelere dikkat etmek gerekmektedir gibi konular hakkında yapılacak olan araştırmalar bu işlemlerin neden bu kadar az kişi tarafından yapıldığını açık bir şekilde ortaya koymaktadır. Çok riskli ve zor teknikler ile yapılabilen büyü işlemlerin de en zor adımlardan biri de büyü bozmaktır. Sadece çok özel duaların özel bir sistem ile okundukları teknikler ile yapılmaları gereken bu işlemler de medyumlar duaları doğru seçmeli ve doğru teknikler ile okumalıdırlar.

Aksi takdirde büyülerin etkileri yok olmak yerine çok daha güçlenebilir. Birçok kişi bu işlemler hakkında kimden yardım almalıyım ve kime güvenmeliyim gibi soruların yanıtlarını bulmak için çok ciddi araştırmalar yapmaktadırlar. Özellikle farklı tekniker ile de büyülerin etkilerini yok edebileceklerin düşünen insanlar ne kadar ciddi bir hata yaptıklarını ilerleyen zamanlar ad mutlaka anlamaktadırlar.

Büyüleri tersten yapmak veya sadaka vermek hatta hayvan kurban etmek gibi teknikler kesinlikle büyülerin etkilerini bozmak için yeterli değildir ve bu tarz teknikler de boş yere zaman kaybedilmektedir. Her ne kadar çok az medyum tarafından yapılan işlemler olsalar bile yine de bu işlemler hakkında yardım almak isteyen kişiler öncelikle büyü kaç günde bozulur ve benzeri soruların yanıtlarını bulmalı ve medyum seçimlerini de çok dikkatli bir şekilde yapmalıdırlar.

Google+ Linkedin

1 Yorum

  • Nilüfer

    Benim sorunum sıkıntım eşim ve ailesi ile ilgiliydi. Benim eşimin ailesi hep akraba evliliği içlerinde hiç yabancı yok bir tek ben yabancıyım ailede. Gelin geldiğim zamanlarda bile beni istemediler aileden biri olmadığım için kabullenmediler türlü türlü oyunlar oynadılar arkamdan iftiralar atıldı fakat eşimle aram kötü olmasın diye sesimi çıkarmıyordum. Ama bir yerden sonra canıma tak ediyor artık insanın bu olanların ardından bir takım büyü tarzında muska yaptırmak istedim böyle sorunların sona ermesi için. Medyum aramaya başladım bir kaç hocayla görüştüm birine para gönderdim işlemi yapsın diye sözde işlem yapacaktı bana hiç bir şey olmadı her şey daha da kötüye gitti. Araştırmalara devam ederken tavsiyeler üzerine medyum edis hocayı buldum aradım görüştüm kendisiyle kendisinin yaklaşımı bana güven verdi kendisinin bu durumu çözebileceğine inandım ve işlemlere başladım kendisiyle. Medyum edis hocam sağ olsun 14 günlük çalışmayla tüm sıkıntı ve sorunlar sona erdi eşimin ailesiyle aramız güzel olmaya başladı hiç bir sorun kalmadı çok şükür. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*
*
*