Büyü kaç günde etki eder

Büyü kaç günde etki eder

Uzaktan Yapılan Büyü Kaç Günde Tutar

Büyü kaç günde etki eder

Büyü kaç günde etki eder ; Bir büyü yapılacağı zaman öncelikle bu işlemlerin ne kadar zaman içinde sonuç vereceğinin net bir şekilde bilinemeyeceğini de unutmamak gerekmektedir. Bu işlemleri yapan medyumlar ne kadar deneyimli olurlarsa olsunlar öncelikle insanlara bu konu hakkında bilgi vermeli ve boş yere hayal kırıklığı yaşamalarını engellemelidirler. Birçok kişi büyüler hakkında tam olarak bilgi sahibi olmadıkları gibi aynı zamanda medyumların kendilerini hemen amaçlarına ulaştıracaklarını düşünebilirler.

Ancak bu çok ciddi bir hatadır. Çünkü bir medyum her türlü büyü işlemi hakkında bilgi sahibi olamadığı gibi aynı zamanda yaptığı işlemlerin kesin bir şekilde sonuç vereceğine dair garanti vermesi de olanaksızdır. Bu sebeple sürekli olarak büyü nasıl etki eder, hangi teknikler ile yapılmalıdır veya benzeri konular hakkında araştırma yapan insanlar öncelikle hangi medyumlardan yardım almaları gerektiği konusunda araştırma yapmalıdırlar. Çünkü bir medyumun her türlü işlem hakkında başarılı olması veya kendisini tam olarak geliştirmiş olması çok kolay değildir.

Bu sebeple medyum seçimlerin de öncelikle yapılmak istenen işlemler hakkında kendilerini kanıtlamış olan kişilerin seçilmesi gerekmektedir. Yapılan bir büyü işleminin kısa zaman içinde sonuç vermesi ancak doğru tekniklerin doğru bir şekilde uygulanması ile mümkün olabilir. Aynı zamanda medyumların bu işlemlere başlamadan önce yapacakları bakım çalışmaları da çok önemlidir.

Bu çalışmalar da insanların büyü işlemlerinden etkilenmelerine engel olacak herhangi bir sebep olup olmadığını anlama çok kolaydır. Bu sebeple deneyimli bir medyum her zaman için büyü işlemlerine başlamadan önce mutlaka bakım çalışması yapması gerektiğini bilir. Özellikle büyü kaç günde etki eder veya etkileri ne kadar sürer gibi sorular ile sık sı karşı karşıya kalan medyumlar bu soruların yanıtlarını doğru bir şekilde verip insanların doğru adımlar atmalarını da sağlamalıdırlar.

Google+ Linkedin

2 yorum

  • Uzaktan yapılan büyü kaç günde etki eder

    ben Almanya dan yazıyorum bu yazımı ve herkesin okumasını isterim. 4 yıldır birlikte olduğum erkek arkadaşım var bu zamana kadar her şey yolunda güzel bir şekilde ilişkimiz gidiyordu şubat ayının ortasında ise evlenmeye karar vermiştik. fakat geçen ay beni bir başka kadınla aldattığını ve onunla da beraber olduğunu öğrendim. kendisini affettirmek için çiçekler gönderip af diliyordu ben kesin kararımı vermiştim ayrılmak istiyordum ve bir daha da onu görmek istemiyordum. yaptığı adiliği herkese yakın çevresine ve ailesine anlattım bu seferde beni tehdit etmelere başladı. son çare büyü yaptırmaya karar verdim ve medyum edis hocayla çalıştım çalışmaların bitmesine yakın artık erkek arkadaşım benden yavaş yavaş soğumaya ve uzaklaşmaya başlamıştı. artık beni ne arıyor ne soruyordu ne tehditler kaldı ne de hakaretler. çalışmalar bittikten sonra artık beni rahatsız bile edemedi. çalışmalarım biteli 4 ay oluyor şu ana kadar bir sorun yaşamadım. edis hocama teşekkür ederim 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

  • Beril

    Bütün bayanların olduğu gibi benimde sorunum kaynanam evlenirken hiç bir şey yok her şey evlendikten sonra başlıyor eşimle birbirimizi çok seviyoruz kaynanam bunu bile umursamıyor oğluyla beni ayırmak için elinden geleni yaptı. Eşimi kendi aklıyla yönetmeye başladı eşim onun sözünden başka kimseyi dinlemiyor beni bile yok sayıyordu. Annesi ne derse onu yapıyordu bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum cihad hocaya ulaştım eşim için bağlanma büyüsü yaptı 16 gün sonra sonuç verdi eşim tamamen bana bağlandı artık annesini dinlemiyor şimdi daha da mutluyuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*
*
*