Büyü yapılan kişi ne hisseder

Büyü yapılan kişi ne hisseder

Büyü Yapılan Kişi Nasıl Davranır

Büyü yapılan kişi ne hisseder
Büyü yapılan kişi ne hisseder

Büyü yapılan kişi ne hisseder, etkiler ne kadar sürer veya bunun gibi sorular her zaman için ilk defa büyü yaptıran kişilerin en çok dikkat ettikleri sorulardır. Özellikle insanlara zarar vermeden sadece düşüncelerini kontrol altına almak isteyen kişiler için bu sorular çok daha önemli bir hale gelebilmektedir. Çünkü birçok kişi büyüleri çok güçlü ve insanlara çok ciddi zararlar verebilen özel işlemler olarak görmektedir.

Deneyimli bir medyum için yaptığı işlemlerden sonra istediği kişiyi kontrol altına alabilmek sanıldığı kadar zor değildir. Bu sebeple bu işlemler hakkında kesinlikle kendilerini kanıtlamış olan gerçek ve aynı zamanda deneyimli medyumları seçmek gerekmektedir. Yüzlerce yıldan bu yana sürekli olarak büyü işlemleri hakkında talepler almış olan medyumlar insanların beklentilerini karşılamak için çok farklı teknik ve nesneler kullanmışlardır.

Özellikle aşk, sevgi veya bağlılık gibi basit ancak güçlü etkileri olan işlemler medyumların en çok talep aldıkları işlemlerin başında gelmektedir. Bu tarz işlemler ile sevdikleri kişilerin kendilerine karşı olan ilgilerini arttıracaklarını bilen kişiler yine de acaba sevdiğim kişi zarar görür mü, risk altına girer mi veya benzeri sorular mutlaka kafalarına takılmaktadır. Bu durum çok farklı unsurlara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Örneğin etki altına alınacak olan kişiler enerjileri düşük olan kişiler ise o zaman yapılacak en basit işlemler dahi kendilerine sıkıntı verebilir.

Kimi zaman ise bu kişilerin enerjiler o kadar yüksek olabilir ki en güçlü büyü işlemi dahi kendisini kontrol altına alamaz. Bu durum medyumların sıkça yaşadıkları ve çare bulmak için tüm deneyimlerini kullandıkları özel bir durumdur. Büyü yapılan kişi ne hisseder ve benzeri konular hakkında deneyimli bir medyum ile görüşerek gerekli tüm yanıtlar alınabilir.

Google+ Linkedin

2 yorum

  • Hasan

    Fransa da yaşıyorum burada tanıştığım bir kızla 2 senedir beraberdik benim en ufak bir hatam yüzünden benden ayrıldı ve 3 aydır medyumlarla çalışıyorum ama her seferinde beni dolandırıyorlar. Bende burada ki yorumları okudum herkes medyum edis beyle çalışmış gerçekten de sonuçlar almış bir kaç kişiyle bizzat telefonda görüştüm edis bey için referans oldular bana. Bu referans sayesinde edis hocayla gideni geri getirme büyüsü çalışması yaptık 12 günde yaptı bitirdi fakat çalışma bitene kadar sonuç görmedim ama çalışmanın bitmesi ile aynı gün sevdiğim kızla bir araya geldik gerçekten. Tanrı edis hocayı korusun ilimi yüksek bir medyum tavsiye edenlere de teşekkür ederim 0535 891 8597

  • Hazal

    Merhaba arkadaşlar benim ismim Hazal 36 yaşındayım henüz hiç evlenemedim. Daha önceden biriyle bir birlikteliğim oldu fakat iş ciddiye binince aramızda sürekli sorunlar tartışmalar eksik olmuyordu. Sonra benden ayrıldı ve başkasıyla evlendi. Zamanında bana görücü gelmişti tam böyle olumlu olacak derken oda olumlu olmadı. Nişanlanmaya kadar her şey olumlu ve güzel gidiyordu ama ne olduysa o zaman oldu bu işimde yolunda gitmedi. Bu durum artık benim psikolojimi bozmuştu çünkü bu yaşıma kadar evlilik yolunda henüz bir adım atmış değildim. En sonunda üzerimde yoluma taş koyan engel olan bir şeyler olduğunu düşünmeye başlıyordum. Sürekli kafamın içinde bu tür soru işaretleri vardı. Sonra internet üzerinden derdime derman olabilecek medyum aramaya başladım. Bir hafta boyunca böyle araştırma yaptım ve bir tane hocayı aradım ona içine düştüğüm bu durumu anlattım benden gerekli bilgilerimi istedi ve bana bakım yapacağını söyledi. Sonra bana benim kısmetimin kapalı olduğunu söyledi her şey olumlu gidince işleme başlayacaktık benden 1.200 tl kadar para istedi sonra işleme başlayacağını söyledi. Parayı gönderdim üstünden bir hafta geçti ne işleme başladı ne de paramı geri verdi beni her yerden engelledi telefonlarımı açmamaya başladı. Ben artık umudumu kaybetmiştim ki benim aynı iş yerinde çalıştığım bir kadının tavsiyesi üzerine Medyum hünkar hocaya ulaştım internet üzerinden. hünkar hoca bana yardımcı olacağını söyledi ve hünkar hocamın sesi bana çok güven verdi. hünkar hocam benim işlemlerimi başlattı kafamdaki soru işaretlerini hepsini hünkar hocam ile hallettik artık kafamda bir soru işareti de kalmadı. İşlemin bitmesine 2-3 gün kala İçim çok rahatlamıştı. hünkar hoca sayesinde artık yoluma engel olan hiç bir şey kalmadı. hünkar hoca ile tanıştıktan sonra hocama işlem yaptırdıktan sonra artık o hayallerini kurduğum beyaz gelinliği giydim ve çok mutlu bir yuvam oldu. Çok şükür ki hünkar hocam gibi bir insan rastladım ve buradan sıkıntısı olanlara derdi dermanı olanlara hünkar hocaya gözü kapalı güvenmenizi öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*