Gerçek medyumlar

Gerçek medyumlar

Gerçek medyumlar

Gerçek medyumlar

Bugüne kadar toplum içinde en özel kişiler olarak gösterilen medyumlar özellikle sahip oldukları bilgiler ve aynı zamanda kullandıkları teknikler ile insanların yoğun ilgileri ile karşılaşmışlardır. Bu alanda yapılan işlemler hakkında bilgileri olan kişiler herkesin bu işlemleri yapamayacaklarını da bildikleri için sürekli olarak gerçek medyumlar ile çalışmak istemekte ve bu konuda çok dikkatli bir şekilde hareket etmektedirler.

Bu meslekte belli bir konuma gelmek için diğer mesleklere göre çok daha fazla emek vermek zorunda kalan insanlar özellikle mesleklerinin güvenilirliğini arttırmak için ekstra bir emek vermek zorunda kalabilmektedirler. Dünyanın her yerinden birçok kişi medyumları yaptıkları bu işlemlerden faydalanabilmek için ellerinden geleni yapmakta ve aynı zamanda sürekli olarak bu kişilere ulaşmanın yollarını aramaktadırlar. Gerçek medyumlar bügünü kadar binlerce insanın derdine derman olup yeri geldiğinde insanların yüzünü güldürüpü, yuvalarını kurtarıp, kısmetlerini açıp, rızıklarını vb.  çalışmalarını yapmışlardır.

Gerçek Medyum Yorumları


Bilindiği gibi medyum olmak çok kolay olmadığı için insanlar kesinlikle medyum seçimlerin de öncelikle gerçek medyumlar ile çalıştıklarından emin olmalı ve aynı zamanda bu kişilerin her türlü işlem de kendilerine yardımcı olacaklarına inanmalıdırlar. Sahte medyumlar da insanların bu alan hakkında tam olarak bilgi sahibi olmadıkları için bu durumu kendi çıkarları için kullanmakta ve sürekli olarak bu kişileri ağlarına düşürebilmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Bu alanda ilk defa hizmet alacak olan kişiler her zaman çok ciddi risk altında olduklarını bilmeli ve aynı zamanda medyum seçimlerin de nelere dikkat etmeleri gerektiğini öğrenebilmek için mutlaka doğru adımları doğru zamanlar da atmalıdırlar.  Dünden bügüne geçmişten bu zaman olduğu gibi hala da insanların derdine derman olmaktadırlar. Medyumların yaptıkları bazı işlemler o kadar ciddi riskler içermektedir ki konu ile alakası olan herkes çok ciddi bir şekilde risk altına girmekte ve aynı zamanda sürekli olarak medyumlar bu işlemler hakkında talep almaktadır. Ancak seçimlerini gerçek medyumlar dan yana kullanan kişiler her türlü işlem için istedikleri sonucu alabilmektedirler.

Google+ Linkedin

7 yorum

 • Tavsiye edilen gerçek güvenilir medyum

  sevdiğim adamla ayrıldıktan sonra bir çok medyumla işlemler yaptırdım fakat hiç biri sonuç vermedi. 1 yılı aşan bir zaman oldu çalışmadığım medyum kalmadı ama bu adamı bana kimse geri getirmeyi başaramadı. bu adamın hayatında başka bir bayan olduğunu biliyorum ve bu bayandan uzaklaşması tekrardan bana geri dönmesini istemekten başka bir şey istemedim. her insan ömründe mutlu olmaktan başka bir şey istemez ve bu yüzden de kim olsa benim yerimde aynı şeyi yapardı. İnternet üzerinden gerçek medyumlar diye aramaya başladığımda medyum edis hoca hakkında olumlu güzel yorumlara rastladım ve kendisine ulaşmak için numara yazmışlardı o vesile ile arayıp ulaştım kendisine sürekli meşguldü telefonu arayanı çok olduğu için zor ulaştım. sonunda ulaşabildim kendisine ve durumumu anlattım sağ olsun benim sözümü kesmeden derdimi dinledi ve sonra da bakım yaptı bana. bakım sonucu bu işin 13 günde olacağını söyledi bana ve papaz büyüsü yapabileceğini belirtti bu konu için. çalışmalar esnasında sürekli arayıp da bana bilgi verdi sürekli iletişim halinde kaldık. çalışmaların bitmesi ile sevdiğim adamın birden bire bana deli divane bir şekilde gelmesi beni gerçekten çok şaşırttı. Allah razı olsun edis hocadan. gerçek güvenilir medyum arayanlara medyum edis hocamı tavsiye ederim. sonuç almak isteyenlere gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
  0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

 • Fatih

  Ben Fatih arkadaşlar gerçek medyum arıyorum. Ne olur bana güvenilir işini iyi yapan kısa zamanda sonuç veren bir medyum önerirseniz sevinirim.

  • Banu kalkan - medyum tavsiye

   fatih kardeşim merhaba öncelikle ben medyum edis hocayı tavsiye ederim. ben kendisi ile aşk bağlama büyüsü yaptırdım çok ilgilendi benimle sürekli iletişim halinde kaldık kendisiyle 12 gün gibi kısa bir zamanda sonucumu aldım. çalışmak istersen edis hocayı tavsiye ederim sana.

  • Şule yetişken - Medyum Arayanlar

   bende medyum edis hocayla çalıştım sonuç alan birisi olarak kendisini tavsiye ederim gerçek medyum arayan herkese. kısmetim ve rızk açma büyüsü yaptırmıştım kendisine gerçekten kısmetimde rızkımda açıldı çok şükür.

 • Aysun Gerçek medyum arayanlar

  Merhaba arkadaşlar ben soğutma büyüsü yaptırmak istiyordum. Bunun için ise iyi bir medyuma ihtiyacım vardı. Aslına bakarsanız herkesin tavsiyesi olan Medyum Reha hocanın yönündeydi. Bende imkanını bulunca Reha hocayla çalışmaya karar verdim. Bir hafta sonra ise reha hocayı arayarak hocam eşime soğutma büyüsü yaptırmak istiyorum. Ailemin zoruyla evlendim kendisiyle ne olur bu konuda bana yardımcı olun dediğimde ise Reha hoca tabi ki yardımcı olayım dedi. Bu biraz zaman alır yaklaşık olarak 14 gün zaman alır ama bu zamanın sonunda her şey yoluna girer dedi. Peki hocam siz daha iyi biliyorsunuz dedim. Aradan 14 gün geçti eşim bana karşı soğumaya başladı. Bu benim hoşuma gitmeye başladı. 3 hafta sonra ise ayrılmaya karar verdik. Kendi hayatımı yeniden kurmayı düşünüyordum. Bu yolda beni ondan kurtaran Medyum reha hocadan Allah razı olsun. 0538 714 2065

 • Selim Evlenme büyüsü yapan medyum dilha hoca

  adım Selim yaşım 35 artık evlenmek istiyordum. Karşıma o kadar kısmet çıksa da bir türlü evet diyemiyorduk. Her zaman bir sorun ailesinden yana hep sıkıntı çekiyorduk. Bu sorunun bende olmadığını düşünüyordum. Sürekli olarak sorun onlardan sanıyordum. Bir gün ailem benden habersiz hocaya gitmiş ve benim üzerimde göz olduğunu benim kısmetimin bağlı olduğunu bundan dolayı her evden ters cevap aldığımızı fark etmiş. Bana söylediler, ben ise şaşırmıştım. Benim üzerimde kimin gözü olur ki diye düşünmeye başladım. Baya bir zaman düşünüyordum. Ailem bu esnada iyi bir Medyum aramaya başlamış. Aradan 5 gün geçti bir Medyum bulduklarını onunla bu sorunu çözeceklerini söylediler. Ermeni Medyum dilha hocayı bulmuşlar bana da söylediler, ben de İnternet üzerinden araştırmaya başladığımda ise hocanın yorumları adeta çok fazla ve çok iyi yorumları vardı. Aileme bu hoca iyi bir hoca olmalı ki bütün insanlar bu hocadan yardım almışlar dedim. Ailem 2 gün sonra Ermeni Medyum dilha Hocayı arayarak bir sorun olduğunu oğlumuzun kısmetini bağlamışlar ve üzerinde bir göz olduğunu bundan dolayı ise evlenemediğini söylemiş. Medyum Dilha hoca da bu sorunu çözeceğini bir hafta içinde çalışmasının biteceğini bana ise Kısmet büyüsü ve Papaz Büyüsü yapacağını söylemiş. 15 gün sonra ise sonuç alırsınız demiş. Ailem 15 gün geçmesini beklemeye başladı. Bu esnada bir kız daha vardı yeni görmüştüm, fakat çok dikkatli bakmışım sanırım kız bana gülümsedi ve gitti. Ertesi gün aileme söyledim bu kız ile bir konuşun belki bu sefer kısmetim açılır olur belki dedim. Biraz bekleyelim 10 gün sonra gideriz dediler. Aradan 10 gün geçti ailem kızı bana istemeye gittiler. Ailesi bu sefer güler yüzle bizimkileri karşılamış ve oturup konuşmuşlar. Bu evden olumlu cevap gelince kızı bana istediler. Ailesi de olur çocuklar bir otursun konuşsunlar biz kararımızı söyleriz dedi. Bu durumu bana söylediklerinde sonunda kısmetim açıldı deyip sevinmeye başladım.

 • Kısmet açma büyüsü yaptıranların yorumu

  Beni dolandırdılar arkadaşlar sizlerde dikkatli olun. Medyum hakan tarafından dolandırıldım. Sürekli olarak oyaladılar beni kandırdılar her zaman oldu olmadı deyip durdular. Bende sonradan anladım kandırıldığımı ama geç oldu ama fark etmiştim. Daha sonraları ise iyi bir uzman medyum aramaya başladım. Karşıma Ermeni Medyum Atlas hoca çıktı bende atlas hocayla çalışmaya karar verdim. atlas hocaya durumu anlattım. Hocam kısmetim bağlı sanırsam açılmıyor kimden kız istediysek hep geri çevirdiler. Her zamanda geri olumsuz yönden cevap aldım. Artık evlenmekten vazgeçmek üzereyim dedim. atlas hocada sabırlı ol 13 gün sonra sonucu alınca böyle demezsin dedi. Peki hocam size güveniyorum dedim. Bilgilerimi gönderdim. Aradan 12 gün geçti ailem bir kız daha istedi fakat buradan olumlu yanıt gelmişti. Artık çok şaşırmıştım. Bu kadar etkili bir medyum olacağını tahmin etmiyordum. Allah razı olsun Ermeni Medyum atlas Hocadan.
  0536 014 8431

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*