Gerçek ve sahtekar medyumlar

Gerçek ve sahtekar medyumlar

Sahtekar Medyumlar Kimlerdir

Gerçek ve sahtekar medyumlar ; bir medyum ile çalışmanın günlük hayatta ulaşılmayan sonuçlara kısa zaman içinde ulaşmanın en kısa yolu olduğunu bilen birçok kişi bu konu hakkında risk almamak için aceleci davranmaktan çekinir. Bilindiği gibi birçok kişi sahte medyumlar sebebi ile çok ciddi sorunlar yaşamış ve bu sorunlar farklı kaynaklardan insanların kulaklarına gitmiştir. Eğer insanlar bu konuda hakkında yapacakları hatalı seçimlerin kendileri veya çevrelerinde ki kişiler için ne kadar ciddi sorunlara neden olacağını bilirlerse o zaman çok daha dikkatli ve bilinçli bir şekilde hareket edeceklerdir.

Mesleklerini her zaman olması gerektiği gibi yapan ve aynı zamanda insanların güvenlerini kazanmak için nelere dikkat etmeleri gerektiği bilen medyumlar mutlaka seçimler de ilk sıra da olmalıdırlar.
Gerçek ve sahtekar medyumlar arasında ki farkları bilmeden kesinlikle medyum seçmemek gerekir. Gerçek medyumlar özellikle mesleklerine olan hakimiyetleri ve insanların taleplerine getirdikleri çözüm yolları ile dikkatleri hemen çekerler. Aynı zamanda bu kişiler insanların güvenlerini kazanma konusunda da kesinlikle zorlanmazlar. Bu sebeple birçok kişi mutlaka bu medyumlar ile çalışmak isterler. Sahte medyumlar ise genellikle sürekli olarak kendilerini överler ve insanlara da yaptıkları işlemler hakkında sürekli olarak garantiler verirler.

Sahtekar Medyum Yorumları

Özellikle en kısa zaman içinde kesin sonuçlar almak veya insanlardan sürekli olarak maddi talepler de bulunmak bu kişilerin ortak özellikleridir. İnsanlarda medyumlar ile yapacakları görüşmeler de kendilerine bu şekilde davranan kişiler olduğu takdirde kesinlikle çok dikkatli olmalı ve bu kişilerden her zaman uzak durmaları gerektiğini bilmelidirler. Medyumların en çok talep aldıkları işlemlerden biri olan fal işlemleri ile gelecek hakkında ip uçları alabilmeleri veya büyü işlemleri ile insanları en olmaz denilen sonuçlara ulaştırabilmeleri bu kişileri her zaman özel kişiler yapmıştır. Özellikle bu işlemleri yapabilmek için çok özel yeteneklere ve bilgilere sahip olmak gerekmesi sebebi ile medyum olmakta doğal olarak sanıldığı kadar kolay değildir. Bu sebeple gerçek ve sahtekar medyumlar hakkında ki ayrımı bilmeden kesinlikle seçim yapmamak gerekir.

Google+ Linkedin

1 Yorum

  • Furkan palabıyık

    ben medyum edis hocayla ayırma soğutma büyüsü yaptırdım kız arkadaşım bir gün beni terk edip eski sevgilisine geri döndü. Bende bu olanlar nedeniyle medyumlara başvurmak istedim medyum aradım bir kaç tavsiye sitelerinde medyum edis hoca hakkında yapılan güzel yorumlara denk geldim o kadar çok kişi çalışıp sonuç almış memnun kalmıştı ki herkes tavsiye ediyordu. Ayırma soğutma büyüsü için aradım kendisini 14 günlük süre verdi bana ödeme konusunda da çok yardımcı oldu sağ olsun yapılan ayırma soğutma büyüsü sayesinde edis hocamın verdiği sürede kız arkadaşım eski sevgilisinden tamamen ayrıldılar sonrasında ise beni arayarak pişman olduğunu kendisini affetmemi söyledi normal bir insan affetmezdi ama seven insan affeder abi ben çok sevdim bu zalimin kızını onun için katlandım her şeye edis hocamın sayesinde katlandıklarıma değdi Allah razı olsun abi senden 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*
*
*