Geri döndürme büyüsü

Geri döndürme büyüsü

Geri Döndürme Büyüsü Nasıl Yapılır

İnsanların verdikleri kararlardan kısa zaman içinde vazgeçmelerini sağlamak için kullanılan geri döndürme büyüsü işlemlerin de insanların kesinlikle verdikleri kararı uygulamaya başlamamış olmaları gerekmektedir. Bu işlemler medyumların en çok talep aldıkları ve aynı zamanda zorlanmadıkları işlemlerden biridir.

Yüzlerce yıllık bir geçmişe sahip olan bu işlemler de medyumların çok zorlanmadan sonuç almaları sebebi ile zorlanan ve istedikleri kişileri kararlarından vazgeçiremeyen insanlar mutlaka medyumlardan yardım almaktadırlar. Bu işlemler yapılacak zaman genellikle muskaları kullanan medyumlar aynı zamanda bu muskaların içine çok özel ve tılsımlı sözler de eklemektedirler.

Bu sayede çok kısa zaman içinde istenen kişilerin düşüncelerini kontrol altına alan bu işlemler sayesinde insanların düşünceleri de tamamen değişmektedir. Deneyimli bir medyum için kesinlikle zor olmayan bu işlemler çok eski zamanlardan bu yana birçok kişinin zor durumlardan kurtulmalarını sağlamıştır. Genellikle inatçı yapıları ile insanlara zor anlar yaşatan kişiler için kullanılan bu işlemler de sonuç süresi çok kısadır.

Özellikle insanların hemen sonuç almayı bekledikleri bu işlemler de insanların kesinlikle bilinçsiz bir şekilde işlem yapmaması ve medyumları verdikleri bilgilerin dışına çıkmaması gerekir. Doğru bir şekilde yapıldığı zaman zaten istenen sonucu verecek işlemlerden biri olan geri döndürme büyüsü işlemleri insanlara zarar vermediği gibi aynı zamanda sonuçları da kalıcı olmaktadır. Bu sebeple bu işlemler her zaman için medyumların en çok talep aldıkları risksiz işlemlerden biridir.

Google+ Linkedin

2 yorum

  • Nur sena durak

    sevgilimle kısa zaman içinde tanıştık çok iyi anlaşmamız ve birbirimize olan saygımız her zaman ön plandaydı ilişkimizde oldukça birbirimize dürüst olduk yalan asla konuşmadık sevgilim bir olsun beni üzmedi fakat tek bir isteği vardı o da benimle cinsellik yaşamaktı. Her ne kadar da istemesem uzak dursam da bir gün benden ayrılmak istediğini söyledi sırf cinsellik yaşamadığımız için ve bende kabul etmedim diyerek bahane üretti benden ayrıldı bir başkasına gitti. kendisini o kadar çok seviyordum ki geri dönmesi için medyum edis hocayla geri döndürme büyüsü yaptırdım yapılan bu işlemlerin sayesinde sevgilim bana 12 gün gibi kısa bir sürede tekrardan geri döndü ve bana bağlandı aramız şuanda çok iyi umarım bu olanlar hiç bozulmaz ömür boyu böyle devam etmesini istiyorum. Dünyanın en mutlu kadını yaptı beni edis hocama çok teşekkür ederim. 0535 891 8597

  • mervan

    Ben bizi bırakıp giden babam için medyum araştırması yapmıştım. Bir iki medyum ile çalıştım fakat hiçbir sonuç elde edemedim. Daha sonra tekrar araştırma yaptım ve Medyum cihad hocam ile çalışmaya karar verdim. Hakkında çok güzel yorumlar yapılmıştı işlem yaptıran kişiler tarafından buda bana çok güven verdi. İletişime geçip derdimi anlattım hocam bana babamı kısa sürede geri döndüreceğini söyledi. Hocamın dediklerini yapıp beklemeye başladım. Ve cihad hocam çalışmaları bitirmeden babam bize geri döndü o kadar şaşırdım ki bu kısa sürede etki edeceğini bilmiyordum. cihad hocam sayesinde dünyanın en mutlu insanı oldum. cihad hocam elinize emeğinize sağlık Allah bin kere razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*
*
*