istanbul anadolu yakası medyumlar

İstanbul Anadolu Yakası Medyumlar

İstanbul Anadolu yakası medyumları Türkiye’nin en eski ve kadim geleneklerine sahip, yüzyıllar boyunca kuşaktan kuşağa aktarılan mirasa sahip çıkan uzmanlardır. Hem İstanbullu hem de Anadolu’nun dört bir yanından gelen uzman medyumlar İstanbul’da toplanmıştır.

İstanbul Anadolu Yakası Medyumlar En Çok Hangi Konularda Çalışmaktadırlar?

Her bir medyum birkaç dalda diğerlerinden daha tecrübelidir. İstanbul Anadolu yakası medyumlar incelendiğinde her birinin uzmanlık alanının birbirinden farklı olduğu görülür. Bazı medyumlar aşk ve ilişkiler konusunda uzmandır. Bazı medyumlar ise para ve iş konularında uzmandır. Bazıları ise 4- 5 dalda birden uzmandır. Başvurulan konular incelendiğinde İstanbul Anadolu yakası medyumlarının en çok ilgilendiği alanlar aşağıda maddeler halinde belirtilmiştir.

Bereket- bolluk – iş bulma- müşteri arttırma
Aşk – ilişkiler – kısmet açma
Giden sevgiliyi – eşi geri getirme
Kısırlık – kadın hastalıkları
Geç konuşan çocuk
Geç yürüyen çocukların şifası

İstanbul Anadolu Yakası Medyumlar Kadın Hastalıkları ve Doğum ile ilgili Nasıl Bir Çalışma Yürütür?
Her zaman belirtiyoruz ki tüm hastalıkların tedavisi ilk önce sağlık kuruluşlarındaki Tıp doktorları tarafından yapılmalıdır. Tıbbın çare olamadığı veya tüp bebek uygulamalarının defalarca denenmesine rağmen başarısız olduğu durumlarda son çare olarak medyumlar kadın hastalıklarına şifalandırma konusunda çalışmalar yürütmektedir. Bu çalışmalar aşağıdaki maddelere fayda sağlamaktadır:

Düşüklerin engellenmesi
Zor doğumun kolaylaştırılması
Kolay ve sağlıklı bir hamilelik geçirmek
Sağlıklı doğum yapmak
Kısırlık

Erkek ve kadın bedeninin sağlıklı çocuk üretebilmesi için uzaktan uyumlanma çalışmaları
İstanbul Anadolu yakası medyumlar belli gün ve saat aralıkları içinde düzenli olarak uzaktan bilgisayar uygulamaları yaparak kadın hastalıklarına çare olduğu görülmüştür. Tıp doktorlarına gidilmesine rağmen herhangi bir sonuç alınamazsa kadın ve erkeğin bedeninde genetik olarak çocuk doğumuna engel faktörler olmamasına rağmen çiftler yıllar geçmesine rağmen çocuk sahibi olamamaktadır. Tüm tetkikler ve Tıbbi incelemeler yapıldıktan sonra enerji uyumlama teknikleriyle kadın ve erkeğin kısırlığına çare bulunmaktadırlar. Tüm bu hastalıkların nedeni bilinçaltı engelleriyle karşılaşır ve çiftin sağlıklı embriyo üretmesi engellenir. Bazı metotlarla çiftin üretkenliği arttırılır ve çoğu zaman çiftler sağlıklı çocuk dünyaya getirebilir.

İstanbul Anadolu Yakası Medyumlar Kimlerdir?

İstanbul Anadolu yakası medyumlar alanında uzman kişilerden oluşur. Her bir medyumun ihtisas alanı ve yeteneği farklıdır. Pek çok medyum ortak bazı konularda da çalışır. Fakat her birinin diğerinden daha meşhur olduğu hususlar vardır. İstanbul Anadolu yakası medyumlar dünya çapında ünlüdür ve pek çok ülkeden ziyarete gelen danışanları vardır.

Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*