istanbul avrupa yakası medyumlar

İstanbul Avrupa Yakası Medyumlar

İstanbul Avrupa yakası medyumları tüm Türkiye’den ziyaretçi akınına uğramaktadır. Bunun yanı sıra komşu ve uzak ülkelerden gelen şifa arayan veya başka nedenlerle ziyarete gelen on binlerce kişiye oldukça olumlu sonuçlar vermektedir.

İstanbul Avrupa Yakası Medyumlar Hangi Büyüleri Yapar?

İstanbul Avrupa Yakası Medyumlar niyetine göre dört kategoride büyü yaparlar.

Ak büyüler
Kara büyüler
Sarı büyüler
Kızıl büyüler

İstanbul medyumlarının yaptığı büyüler türüne göre aşağıdaki gibidir:

Aktif büyüler
Pasif büyüler
Sempatik büyüler
Temas büyüleri
Taklit büyüleri

En çok hangi konularda büyü yapıldığı aşağıda belirtilmiştir:

İş, para, bolluk, bereket sahibi olma büyüsü
Gönül işleri büyüsü
Kayıp eşya, kişi veya hayvanı bulma
Bir kişiyi veya maddeyi koruma altına alma
Enerji uyumlamaları
Mekanda enerji temizliği

Aktif büyüler kişinin davranışında değişiklik yaratmak, işleyen düzeni dönüştürüp değiştirmek, hayatın olağan seyrini istenilen düzeyde değiştirmek için yapılır. Pasif büyüler ise, bir kötülükten kaçınmak, bir kişinin olumsuz tavır ve davranışlarından korunmak, kişiyi sağlığını canını malını koruma altına almak için yapılır. Yani özet olarak aktif büyü değiştirir, pasif büyü ise var olanı korumayı sağlar.

İstanbul Avrupa Yakası En Etkili Medyumlar Kimlerdir?

İstanbul Avrupa yakası medyum öncelikle kendi uzmanlık alanını belirler. Her bir medyumun ihtisas ve çalışma alanı farklıdır. Çok yönlü medyumlar ise birbirinden farklı dallarda da başarılıdırlar. En etkili medyumlar, pek çok kişi tarafından olumlu dönüş alan uzmanlardır. Bu kişiler halk tarafından, kulaktan kulağa tavsiye yoluyla meşhur edilmişlerdir. Bu işle ilgilenen kişiler tarafından bilinmektedirler.
Avrupa yakası medyum büyüsel uygulamalarla kişinin derdine kalıcı olarak derman olmaktadır.

İstanbul Avrupa Yakası Medyumlar Hangi Hastalıkların Şifasına Katkı Sağlar?

Tüm hastalıkların şifası için öncelikle bir devlet veya vakıf hastanesinden veya yetkili bir sağlık kurumundaki Tıp doktorlarından yardım almak gereklidir. Ancak bazı hastalıklarda Tıp biliminin yetersiz durumlar söz konusudur. İstanbul Avrupa Yakası Medyumlar kişilerin tıbbi tedavisi devam ederken aynı zamanda buna eşlik eden Alternatif tıp olarak adlandırılan yöntemlerle hastaları şifalandırmaya katkı sağlarlar. En fazla şifalandırılan hastalıklar aşağıda belirtilmiştir.

Epilepsi
Romatizma
Artrit
Sarılık
Kısırlık
Karın Ağrısı
Baş ağrısı
Diş ağrısı
Egzama

Tıp doktorlarının uyguladığı tedaviler devam ederken medyumların çalışma prensipleri tıbba yardımcı olan yöntemlerdir. Doktorların tedavisi bırakılmamalıdır. Medyumlar, buna ek olarak yardımcı şifacılık yöntemleri uygularlar. İstanbul Avrupa Yakası Medyumlar alanında uzmandır ve katılımcılardan çok olumlu dönüşler almaktadırlar.

Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*