istanbul çekmeköy medyum hocalar

İstanbul çekmeköy büyü yapan hocalar

İstanbul Çekmeköy medyum hocaları, “her insanda bir dünya gizlidir”, sözünden yola çıkarak kendisine başvuran ve iletişime geçen her bir fert ile özenle çalışır. Allah tüm insanlara kendi ruhundan üflemiştir. Dolayısıyla insan, büyük kainat olan makro kozmoz’un küçük bir yansımasıdır. Buna da mikro kozmoz denir. Büyü ise evrendeki güçlerin kullanılması ilmidir. İstanbul Çekmeköy medyumları Osmanlı zamanından gelen büyü tariflerini günümüzün ihtiyaçlarına uyarlamışlardır.

İstanbul çekmeköy büyü bozan hocalar

Doğa olayları kısmen kontrol edilebilir. İnsana ve yaşadığı çevreye vereceği zararın engellenmesi mümkündür. Doğaüstü olayların gizem denen yapıları doğa olaylarına yansıtılır ve medyumlar aracılığı ile kontrol edilir. Herhangi bir doğal olayının önceden tahmin edilebilirliği de medyumlarca mümkündür. İstanbul Çekmeköy medyum hocaları bireysel yaşanan olaylarda ve toplumsal yaşanan olayları öngörerek değiştirme gücüne sahiptirler. Ancak medyumlar doğal afetleri veya doğal olayları önceden görerek tahmin ettikleri halde onları durdurma veya değiştirme yetkisine sahip değillerdir. Bu nedenle bireysel ve toplumsal şahsi başvurular kabul edilir.

İstanbul çekmeköy vefk yapan hocalar

Mucize olarak bilinen, gerçekleşmesi çok güç olayları mümkün hale getiren kişiler medyumlardır. İstanbul Çekmeköy medyum hocaları genellikle insanların sağlığına kavuşması, geç yürüyen çocuk, geç konuşan çocuk, alt ıslatması, korkular, fobiler, akıl ve ruh sağlığına kavuşma, sevda ve evlilik büyüleri, evi kötü enerjiden kurtarma gibi konularda çalışmaktadır. Bazen türlü zorluklarla karşılaşırız ve birçok hatalar yaparız. Hatalardan dolayı pişmanlık duyarız. Geçmiş değiştirilemez ancak geçmişe yönelik algılar değiştirilebilir. Medyumlar geleceği veya gelecekteki bir olayı değiştirebileceği gibi geçmişteki bir olayı da etkileyebilecek sisteme sahiptir. Zihinde mevcut kötü anıların silinmesi veya bilinçaltı yolculuklarına dair bilgiler elde etmek mümkündür. İnsanların zihnine farklı anılar yerleştirebilir veya bazı anıları yok edebilirsiniz. Bu durum ise travmaları düzeltmektedir, insanları bunalımdan çıkartmaktadır ve umut ışığı saçmaktadır. İstanbul Çekmeköy medyumları bu yüzden tercih edilmektedir.

İstanbul çekmeköy aşk tılsımı yapan hocalar

Büyüler en temelde ikiye ayrılır. Birini iyiliğe kavuşturan büyüler ya da birini kötülüğe kavuşturan büyüler vardır. Kendi yan dallarında farklılıklar da gösterir ancak en temelde bu iki prensip söz konusudur. İstanbul çekmeköy medyum hocaları evrendeki hareket ve değişim ile inşa edilen olayların temeline ulaşır ve bağlantıya geçerler. Bu sayede olayların gidişatına yön verirler.

Google+ Linkedin

1 Yorum

  • özge

    Merhaba ben Özge ben evlendiğim günden beri kayınvalidemden çok çektim sürekli eşime beni kötülüyordu yaptıklarımı beğenmiyordu. Bu durumdan çok şikayetçiydim ve elimden bir şey gelmiyordu. En son medyum hocası araştırmaya başladım medyum Edis hoca ile iletişime geçtim. Öğrendim ki kayınvalidem kocamla bizi ayırmak için işlem yapmış. Edis hoca sayesinde o işlemler bozuldu artık evimde huzur var herkese medyum Edis hocamı tavsiye ediyorum 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*