istanbul geri getirme büyüsü yapan hocalar

istanbul beşiktaş geri getirme büyüsü yapan hocalar

İstanbul geri getirme büyüsü yapan hocalar, kişiyi, aileyi, tarlayı, hayvanı, evi doğal afetten, kazadan hastalıktan nazardan korumak için büyü yapmaktadırlar. Çiftler arasında sevgi ve muhabbeti arttıran büyüler olduğu gibi çiftlerin arasını açan, araya soğukluk girmesine neden olan büyüler de vardır.

İstanbul bakırköy geri getirme büyüsü  yapan hocalar

Büyüler niyetlerine göre ak büyü, kara büyü, sarı ve kızıl büyü olarak ayrılır. Ancak en sık kullanılan çeşitleri ak ve kara büyüdür. Zaten diğer ikisi bunların alt koludur. Büyüler, yapılış şekline göre temas, taklit, sempatik, aktif ve pasif büyü olarak ayrılır. Taklit büyüsü, bir nesneyi bir kişiye benzeterek yapılan büyüdür ki benzetme büyüsü de denir. Aktarma büyüsü ise bağlantı kurma yöntemiyle yapılan büyü çeşididir. İstanbul geri getirme büyüsü yapan hocalar geçtiğimiz yıllarda en fazla ak büyü yaparak insanlara şifa, sağlık, aşk, evlilik, düzen getirmişlerdir.

İstanbul şişli geri getirme büyüsü yapan hocalar

Büyü çemberi, bir kumaşın, tahtanın, metalin veya kağıdın üzerine çizilen daire şeklinin içine çeşitli simgeler, harfler, yazılar veya sayıların yerleştirilmesiyle oluşan çemberdir. Büyü çemberi, büyü formülleri ve büyünün niyetini barındıran bir çeşit tılsımdır. İstanbul geri getirme büyüsü yapan hocaları büyü çemberini hazırlarken Samsara Çarkından esinlenir. Bu çark, yaşamın doğumu, olgunlaşmayı, ölümü ve ahirette veya ikinci hayatta yeniden doğmayı simgeler. Günahkar kişiler buradaki yolculuğunda bu çemberin içine hapsolmuş durumdadır. Bu şekilde sonsuz bir döngünün içine girilir. Peygamber ahlakıyla ahlaklanan kişiler bu çarktan kurtularak bir üst mertebeye ulaşma hakkı kazanır ve özgürleşirler.

İstanbul levent geri getirme büyüsü yapan hocalar

Büyü, kısmetinizdeki kişiyle tanışıp evlenmeye sebep olduğu gibi oturmuş bir evliliği de bozabilir. Her iki insan da iyi niyetli olmasına rağmen anlamsız yere çıkan tartışmalara gerginliklere yol açmaktadır. Her evlilikte elbette ki sorunlar olur. İlk çıkan tartışmada büyüden şüphelenmek anlamsız olur. Ancak devam eden tartışmalar tekrar tekrar yaşanan kavgalar var ise, kişi normalde sakin fakat bir anda celalleniyorsa işte o zaman büyüden şüphelenilebilir. İstanbul geri getirme büyüsü yapan hocalar, eğer ortada kişinin yaşam hakkını elinden almaya varan bozuk ilişkiler varsa bunu sürdürmeyi tavsiye etmez.

Google+ Linkedin

2 yorum

  • Türkiye de en iyi medyum hocalar

    Almanya dan yazıyorum bu yazımı aslen türk doğumlu olmama rağmen ben daha küçükken ailem buraya taşınmış burada 20 yılım geçti ailem baya bir birikim yaptıklarını artık Türkiye ye dönüp memleketimizde ev alıp oturmayı istiyordu bu konuda bana söz hakkı tanımadılar. Almanya dan gitmek istemiyordum bu yüzden ailemin bu kararından vazgeçmeleri için internet üzerinden bulduğum Edis hocaya ikna etme büyüsü yaptırdıktan sonra ailem Türkiye ye gitmekten vazgeçtiler Türkiye de medyum arayanlara Edis hocayı öneririm. 0535 891 8597

  • Ramiz Karayılan

    Ben kız arkadaşımı geri getirmek için cihad hocayla çalıştım kendisi bana çok yardımcı oldu geri getirme büyüsü için işlem yaptırdım kendisine 1 hafta önce sonucumu aldım kız arkadaşım bana geri döndü. Bu yazımı yazarken mutluluklar içinde yazıyorum ve herkesin çalışıp sonuç almasını isterim cihad hocama teşekkür ederim emeklerinden dolayı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*