Kabala büyüsü nasıl yapılır

Kabala büyüsü nasıl yapılır

Kabala Büyüsü Kaç Günde Etki eder

Kabala büyüsü nasıl yapılır
Kabala büyüsü nasıl yapılır

Kabala büyüsü nasıl yapılır, ne kadar zaman içinde sonuç verir ve bu işlemler hakkında kimlere güvenmek gerekir gibi önemli soruların yanıtlarını almadan asla işlem yapmamaları gereken insanlar kısa bir araştırma ile bu işlemlerin ne kadar önemli olduğunu görebilirler.

Eski Yahudi toplumlarından bugüne kadar gelmiş olduğu bilinen bu işlemler de genellikle aşık etme büyülerinden sonuç almak amacı ile faydalanılır. Doğru bir şekilde yapılan tüm işlemlerin mutlaka sonuç vereceği belirten deneyimli medyumlar ancak bu işlemleri yaptırmak isteyen kişilerin güvenilir bir medyum bulma konusunda çok zorlanacaklarını da vurgulamaktadırlar. Özellikle günümüz de bu işlemleri yapabilen medyumların sayılarının bir elin parmak sayısını geçmediği bilinmektedir.

Bir medyum ne kadar yetenekli veya bilgili olursa olsun kabala büyüsün de başarılı olabilmek için her şeyden önce çok ciddi bir zihin kontrolü gücüne sahip olmalıdır. Bu özellikle enerjilerin doğru bir şekilde yönetilmesi ve istenen sonucun garantili bir şekilde ortaya çıkabilmesi için çok önemlidir. Bu işlemler de başarılı olan medyumlara bakıldığı zaman her birinin gerçekten de bu tarz özellikler sahip oldukları ve genellikle bu özelliklerin kendilerine doğuştan geldiğini görmek mümkün olabilir.

İlk zamanlar da Hz. Musa’nın yehova kentine yaptığı bir ziyarette o bölgenin önde gelenlerine verdiği gizemli bilgilerden doğduğu ve zaman içinde çok ciddi bir büyüye dolaştığına dair bilgiler olan kabala büyüsü bilinen birçok büyü işleminden çok daha güçlüdür. Bu sebeple bu işlemleri yapacak kişilerin manevi enerjileri her zaman kontrol altına tutmayı bilmesi gerekir. Bilinçsiz bir şekilde yapılan işlemler her zaman için medyumları ve insanları risk altına atacaktır. Kabala büyüsü nasıl yapılır ve riskleri nelerdir başlıkları ile yapılacak araştırmalar bu işlemleri denemek isteyen kişileri daha doğru yönlendirecektir.

Google+ Linkedin

1 Yorum

  • Nurdan kanca

    Kabala büyüsü yaptırıp sonuç almış birisi olarak ben de yorum yapmak istedim.
    Bundan 3 ay önce Medyum Edis hocayla çalışmıştım Kabala büyüsü hakkında kendisinden yardım aldım. Benim sorunum 3 yıllık birliktelik yaşadığım Erkek arkadaşımla ilgili son zamanlarda çok değişmeye başlamıştı kendisini anlayamıyordum sürekli eski kız Arkadaşlarıyla görüşüp konuşuyordu bu durumdan oldukça sıkılmıştım. Sevdiğim adamın Tamam bana bağlanmasını ve tamamen benimle ilgilenmesini istiyordum ve bu işin sonunda da Sevdiğim insanla bir evlilik hayalleri kuruyordum. Bu konuda da İnternet üzerinden araştırmalar yaptığımda Edis hocaya denk geldim kendisi hakkında iyi bir araştırma yaptım kabala Büyüsün de oldukça uzman bir Medyum olduğunu öğrendikten sonra kendisi ile iletişime geçtim işlem hakkında bilgi aldıktan sonra ertesi gün kendisine ödeme yapıp çalışmalarıma başladım Bu esnada da erkek arkadaşım sürekli olarak eski kız arkadaşlarıyla görüşmeye devam ediyordu. Kabala büyüsü 8-9 günde sonuç vereceği için sabredip bekliyordum çalışmaların 6-7 gününe denk geldiğimizde ise erkek arkadaşımın yavaş yavaş değiştiğini görmeye başladım. Eski kız arkadaşlarla konuşmayı kesmeye başladı görüşmelerini kesmeye başladı ve tamamen Bana karşı bağlanmaya ve benimle ilgilenmeye başladı. Çalışmalar bittikten sonra erkek arkadaşımın gözü benden bir başkasını görmüyordu bana karşı sevgisini bana karşı saygısını oldukça gösteriyordu her gün elinden geldiğince beni mutlu etmenin yollarını aramaya başlıyordu. Kabala büyüsünün bu kadar etkili bir çalışma olduğunu gördüm benim gibi sorunları olanlara kabala büyüsünü yapmalarını tavsiye ederim. Medyum edis hocanın sayesinde kabala büyüsünden sonuç aldım ve herkese tavsiye ederim. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*