Koruma celbi nasıl bozulur

Koruma celbi nasıl bozulur

Koruma Celbi Kaç Günde Bozulur

Koruma celbi nasıl bozulur
Koruma celbi nasıl bozulur

Koruma celbi genellikle insanların kendi istekleri ile kendilerini veya çevrelerinde ki kişileri koruma altına alabilmek amacı ile kullandıkları özel işlemlerdir. Ancak kimi zaman bu işlemler insanların üzerlerin de ciddi manevi baskılara neden olabilir. Bu sebeple bu baskılardan kurtulabilmek için insanlar kimi zaman büyü bozma işlemlerini denemek isteyebilirler. Bu gibi durumlar da yapılması gereken ilk iş mutlaka doğru kaynaklardan veya doğru kişilerden koruma celbi nasıl bozulur ve benzeri konular hakkında bilgiler almak olmalıdır.

Büyü bozma işlemleri hakkında bilgileri olan kişiler bu işlemleri herkesin yapamayacağını da bildikleri için çok seçici bir şekilde hareket etmektedirler. Çünkü büyülerin etkilerini tamamen yok etmek için öncelikle çok güçlü etkileri olan özel duaların belli bir sistem ile okunması ve aynı zamanda buna tüm büyü etkileri tamamen yok olana kadar devam edilmesi gerekir.

Bugüne kadar birçok kişi farklı büyü etkilerini tamamen bitirmek ve aynı zamanda hem kendilerini hem de başka kişileri manevi baskılardan kurtarabilmek için mutlaka büyü bozma işlemlerini denemişlerdir. Deneyimli medyumlar bu işlemler de özel duaların belli bir sitem ile okunduğu teknikten başka hiçbir tekniğin kullanılmaması gerektiğini üzerine basa basa belirtirler. Bu durum kimi zaman çok uzun sürebilir. Bu sebeple duaları okuyan kişilerin her zaman sabırlı olması ve büyülerin tüm etkileri yok olana kadar bu işleme devam etmeleri gerekir.

Kimi zaman en deneyimli medyumların bile yapmaktan çekindikleri bu işlemler de büyülerin tersten yapılması, ayetlerin tersten okunması veya benzeri işlemler yapıldığı da belirtilmektedir. Ancak bu işlemler istenen etkileri vermedikleri gibi aynı zamanda büyülerin etkilerini çok daha şiddetli bir hale getirebilir. Bu sebeple koruma celbi nasıl bozulur ve benzeri konular hakkında fikir alınmadan kesinlikle işlem yapılmaması gerekir.

Google+ Linkedin

2 yorum

  • Merve pirinç

    eşimle şiddetsiz geçimsizlik yüzünden 1 sene önce ayrıldım ne yapsam yakamı bırakmıyorlar ne eski eşim ne de ailesi zaten eşimin ailesi sürekli olarak bana muskalar yaptırıp duruyorlar evimde sürekli bir köşede muska buluyorum bir kaç hocaya sordurdum bağlamak için yapıldığını söyledi ilk başta şüphe etmedim ama evime onlardan başka kimse gelmedi ailem bile sırtını döndü bana zaten boşandım diye konuşmuyorlar benimle. Kaynanam tarafından yapıldığını bir çok medyum söyledi bozdurmak istedim fakat çok yüksek miktarlar istediler bir kaç kişi de daha sorunumu dinlemeden hemen para isteyince güvenemedim bu konuda çok araştırma yaptım çünkü durumum pek fazla yok o yüzden dolandırılmadan tek seferde bu işten kurtulmam lazımdı koruma celbi yapmasını bilen medyumlara bakarken buldum edis hocayı çok yüksek miktarlar istemedi diğerleri gibi önce sorunumu dinledi sonra derdime derman buldu kendisiyle yapılan muskaları ve etkilerini bozduk sonra kendim için koruma yaptırdım bu yapılanlardan sonra artık eşimle ve ailesi ile tamamen her şey bitmişti kurtuldum onlardan resmen Allah razı olsun edis hocadan. 0535 891 8597

  • Canan

    Merhabalar ismim Canan ben kız kardeşim ve eşi ile ilgili bir işlem yaptırdım Atlas hocama çok da iyi sonuçlar aldım bu işlemden sizlere’de bahsetmek istiyorum. Kız kardeşim 3 sene önce eşiyle birbirlerini severek evlendiler. Allahım’a şükürler olsun ki eşiyle kardeşim aralarında hiç bir sorun olmadı bugüne kadar. Zaten ne yapıyorsa eniştemin annesi yapıyordu. Kız kardeşim sürekli kayın validesi tarafından dert yanıyordu kavın validesinin bir eli bir ayağı sürekli kız kardeşimin üzerinde. Bende kardeşimin mutluluğu için bir yakınımın tavsiye ettiği Atlas hocamı aradım. Kayın validesinin elinin ayağını tamamen kardeşimin üzerinden çekmesini istiyorum. Atlas hoca benim işlemi yaptı 16 gün sonra kardeşimin kayın validesi elini ayağını çekti artık hiç bir şeye karışmıyor. Atlas hocamdan Allah razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*