Koruma vefki kaç günde tutar

Koruma vefki kaç günde tutar

Koruma Vefki Yapılan Kişi Ne Hisseder

Koruma vefki kaç günde tutar
Koruma vefki kaç günde tutar

Koruma vefki kaç günde tutar ; Vefk işlemleri hakkında bilgileri olan kişiler özellikle bu işlemleri çok az kişinin yaptığını ve aynı zamanda ne kadar karmaşık bir yapıya sahip olduklarını da bilirler. Bilindiği gibi vefk işlemleri büyü işlemleri gibi islam dinin de yasaklanmış ve zararlı olarak kabul edilen işlemler değildir. Bu sebeple sık sık yapıldıkları bilinmektedir. Her yöne aynı adette olacak şekilde karelerden oluşan bir şekil çizen medyumlar bu şeklin içine insanların taleplerine uygun olarak seçtikleri sayıları yerleştirir ve bu sayıların toplamlarının her iki yönde de aynı olmasına önem verirler.

Bunu sağlamak için çok dikkatli ve aynı zamanda titiz olmak gerekir. Eğer bir medyum veya hoca daha önce korunma vefki yapmamışsa o zaman bu işlemlerden uzak durmalı ve kesinlikle bilinçsiz bir şekilde yapmamalıdır. Hazırlanan vefk işlemlerinin etkilerini ortaya çıkarması için sabırlı olmak ve aynı zamanda her zaman için tüm işlemleri tam da olması gerektiği gibi yapmak gerekmektedir.

Çok titiz ve dikkatli bir şekilde hazırlanması gereken vefk çizimleri genellikle insanların çok şey bekledikleri ve aynı zamanda çok farklı amaçlar ile denedikleri özel işlemlerdir. Bir hocanın kısa zaman içinde amacına ulaşabilen vefkler hazırlaması için öncelikle bu işlemler hakkında bilgi sahibi olması ve manevi enerjilerin yönetimi hakkında araştırmalar yapması gerekmektedir.

Zaten ilk zamanlar da islam toplumların da manevi korunma amacı ile ortaya çıkmış olan bu işlemler genellikle askerlerin ve komutanların savaş meydanların da korunmaları amacı ile tüm ekipmanların da yer almıştır. Ancak bu işlemleri yaptırmak isteyen kişilerin en çok takıldıkları konuların başında genellikle koruma vefki kaç günde tutar ve benzeri sorular gelmektedir. Bu sorulara aldıkları yanıtlar insanların daha doğru ve daha net kararlar vermelerini sağlayabilir.

Google+ Linkedin

1 Yorum

  • aşk ve bağlama büyüsü yapan medyum

    Hollanda dan yazıyorum adım Tülin bu yazımı medyum edis hocama bir teşekkür borcum var aşk ve bağlama büyüsü yaptırdım sonuç aldım herkesin çalışmasını isterim tavsiye ederim herkese.
    5 yıllık evliyim 2 tane evladım var eşimle son zamanlarda aramızda sebepsiz yere soğukluklar girdi cinsel hayatımız bitmişti artık aynı yatakta bile yatamıyor hale geldik bu sebepten dolayı da medyum aramaya başladım bir kaç kişi ile çalışma yaptım fakat sonuç alamadım. sonrasında sonuç veren medyum diye aramaya başladım ve tavsiyeler üzerine medyum edis hocayı buldum. kendisine aşk ve bağlama büyüsü yaptırmak istedim eşimle aramızda ki sorunların bitmesi ve eskisi gibi olmak için. medyum edis hoca hakkında araştırmalar yaptım sonunda güvenebileceğim birisi olduğunu anladım ve işlemler için ödeme yaptım kendisine sağ olsun aşk ve bağlama büyüsü çalışması yaparak 14 günde eşimi tekrardan bana bağladı çalışmalar bittikten bir kaç gün sonra eşimle aramız çok iyi olmaya başladı aynı yatakta yatmaya başladık eskisi gibi mutluyuz şuanda hiç bir sorunumuz ve problemimiz yok çok şükür. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*
*
*