mezara gömülen büyü nasıl bozulur

Mezara gömülen büyü yapan güvenilir hocalar

Mezara gömülen büyü nasıl bozulur şekli itibariyle en güçlü tılsım yöntemlerinden biridir. Muskalar amaçlarına göre farklı şekillerde kullanılır ve farklı yerlerde taşınmaktadır. Bazı muskaları boynuna kolye gibi takmak uygundur. Gerekirse gömleğin içerisine dikilerek kıyafette taşınmaktadır. Bazıları evin belli bir bölümüne pencere veya kapı üstlerine arkalarına veya yanlarına konur. Bazı muskaları hayvanlar taşır. Kilere, ambara, tarlaya, iş yerlerine de konulan muskalar vardır. En güçlü yöntemlerden biri ise toprağa gömmektir. Toprağa gömülenlerin içerisinde en büyük güce sahip olan ise bir mezara gömülen büyü nasıl bozulur.

Mezara gömülen büyü yapan en iyi hocalar

Yukarıdaki paragrafta sayıldığı gibi muskalar pek çok yerde kullanılır. Toprağa gömülmesi yeraltı ve dünyanın derinliklerine mühürlenmesi açısından çok etkilidir. Bir mezara gömülmesi ise ölmüş kişinin ruhunun gücünden faydalanmak içindir. İki kişiyi ayırmak için yapılan bu muska oldukça kuvvetlidir ve eğer bozulmazsa kişi ilişkilerinde sürekli sıkıntı yaşar. Mezara gömülen büyü nasıl bozulur, ayrılması istenen kişilerin suretleri veya simgelediği bir takım ruhani araçlar ile belli bir ritüel şeklinde muska yazılarak bu muskanın mezara gömülmesi şeklinde yapılır.

Mezara gömülen büyü yapan etkili hocalar

Kimi zaman çekememezlikten, hasetlikten, kıskançlıktan insanlar birbirlerine ayrılık büyüsü yapmak isterler. Bazen ise iyi niyetli olarak ayrılık büyüsü yapılmaktadır. Öyle ki karısının veya kocasının kötü bir insana bağlanması ve aile birlikteliğinin dağılması tehlikesi ile karşı karşıya kalınca ayırma muskası yazılır. Mezara gömülen büyü nasıl bozulur çok etkili bir muska olan ayırma muskasının etkisiz hale gelebilmesi veya bozulması için mezar açılıp muskanın yakılması gerekir. Şartlar gereği bu mümkün değilse; mezarda yatan şahsiyetin ruhaniyeti ile bağlantıya geçilerek muskanın iptali için ritüel düzenlenir.

Mezara gömülen büyü yapan uzman hocalar

Mezara gömülen büyü nasıl bozulur kişileri ebediyete kadar ayırır. Kişiler halihazırda nişanlı veya evli ise ilişkileri daima bir karmaşa ve kavga içerisinde geçer. Nihayetinde çiftler ayrılma kararı alır. Mezara gömülen ayırma muskası ruhsal olarak çiftleri strese ve sıkıntılara sevk ederken fiziksel olarak da baş ağrısı, yorgunluk, halsizlik gibi yan etkileri olmaktadır.

Google+ Linkedin

1 Yorum

  • Büyü bozan güvenilir medyum hoca

    Kötü olduğum akrabam tarafından bana yapılan büyüyü bozmak için bir kaç medyuma başvurdum fakat hiç kimse yapılan büyüyü kaldıramadı bozamadı en sonunda büyü bozan hocalar araştırması yaparken medyum edis hocayı buldum bana bakımlar yaptı ve yapılan işlemleri gördü. Kendisiyle anlaştıktan sonra yapılan büyüyü 3 günde bozdu çok şükür bu beladan tamamen kurtuldum edis hocanın sayesinde.. büyü bozdurmak isteyenler olursa edis hocayla gönül rahatlığıyla çalışabilir numarası 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*