Mezara gömülen muska kaç günde etki eder

Mezara gömülen muska kaç günde etki eder

Mezara Gömülen Muska Kaç Günde Etki Eder?

Mezara gömülen muska kaç günde etki ederMezara gömülen muska kaç günde etki eder, bu işlemler riskli mi veya gerçekten istenen etkileri ortaya çıkarır mı gibi soruları olan kişiler öncelikle daha önce yapılan işlemleri araştırmalıdırlar. Çünkü bu tarz işlemler kimi zaman çok riskli olabilir ve kendileri bile sıkıntı çekebilirler. Özel olarak hazırlanan muskaların mezara gömülmesi ile en fazla 1 veya 2 hafta gibi bir süre içinde istenen sonuçlar alınabilir. Burada önemli olan muskaların içerikleridir. Hocalar bu konuda çok dikkatli olmalı ve muskanın içine yazacakları tüm yazıları titiz bir şekilde seçmelidirler. Çünkü muskalar da yer alan her kelimenin farklı bir işlevi vardır ve yapılan hatalar pahalıya patlayabilir.

Mezara Gömülen Muskalar Hangi Amaçla Kullanılırlar?

Eğer bir kişi mezara gömülen muska yapacaksa bu konuda birçok farklı amacı olabilir. Ancak bu teknik genellikle insanların sıkıntı çekmeleri amacı ile kullanılır ve ilgili kişilerin üzerinde bir kara büyü olduğuna işaret eder. Çok özel ve zor işlemler oldukları için insanlar bu işlemleri yaptırmak istedikleri zaman mutlaka iki defa düşünürler. Hocalar mezara gömülen muskaların amaçları hakkında kendilerine sorular soran kişilere genellikle bu muskaları birçok farklı amaç için kullanabileceklerini söylerler. Etkileri güçlü ve kalıcı olması sebebi ile birçok hoca farklı talepler alsalar da genellikle bu teknikleri kullanırlar.

Mezara Gömülen Muskalar da Neler Yazar?

Muskalar toplum içinde çok eski zamanlardan bu yana kullanılan ve insanların farklı amaçlarına zorlanmadan ulaşabilmelerine yardımcı olan özel yazımlardır. İçerikleri de çok önemli olan muskalar da özellikle amaca uygun olarak seçilen sözler, tılsımlar, işaretler, isimler ve daha birçok farklı bilgi olabilir. Bunların her biri doğru zamanda doğru yerde kullanılmalıdır. Mezara gömülen muska teknikeri ile birçok konuda amaçlarına zorlanmadan ulaşacaklarını bilen insanlar bu konuda çok az hocaya güvenebilirler. Bu işlemlerin en önemli yanı ise hazırlanan muskaların mutlaka işlemleri yaptıran kişiler tarafından gece yarısı bir mezara gömülmesinin gerekmesidir. Bu sebeple bu tekniği kullanacak kişilerin bu durumu kesinlikle göz ardı etmemeleri gerekir.

Google+ Linkedin

1 Yorum

  • mekkenur

    Hayırlı günler arkadaşlar ben 18 senelik evliyim eşimle severek evlendik hayatımızda her şey çok güzeldi Allah’a şükür eşim bir iş kurup bir ortak bulup dükkan kurmaya karar verdikten sonra evimizin bütün bereketi gitti. Eşimin işleri daha kötüye gitmedi başladı ama ortağının böyle bir sıkıntısı yoktu. Bende bu işten biraz işkillenip bir hocaya gittim ama yeterli olmadı. Komşularımın tavsiyesi üzerine medyum araştırmaya başladım. Araştırmaya başladım araştırma yaparken Medyum Edis hoca hakkında çok güzel yorumlara denk geldim yorumları biraz okuduktan sonra iletişime geçip çalışmak istedim. Edis hocamla konuştuk hocam bana yardımcı oldu sağ olsun eşimin rızkını kapatmışlar tahmin ettiğim kişiler Edis hocam eşim için rızık açma işlemi yaptı. Allah razı olsun ki 14 gün dolmadan eşimin işleri yoluna girmeye başladı. Edis hocama ne kadar teşekkür etsem az sayesinde evimin bereketi arttı çok teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*