Resimle yapılan büyüler

Resimle Yapılan Büyüler

Büyü işlemlerin de insanların üzerinde istenen etkilerin kısa zaman içinde oluşması ve aynı zamanda bu işlemlerin sonuçlarının kalıcı olması ancak doğru tekniklerin kullanılması ile mümkün olabilir. Birçok medyumun farklı amaçlar için kullandıkları ve çoğu zaman istedikleri sonucu aldıkları resimle yapılan büyüler toplum içinde de çok yaygın olarak kullanılan tekniklerdir. Bir kişinin resmi üzerinde yapılan işlemler ile kısa zaman içinde o kişilerin düşüncelerin de ve davranışların da istenen değişimler sağlanabilir.

Bunu bilen medyumlar sürekli olarak kendilerine gelen talepler de bu teknikleri kullanırlar. Yapılan işlemlerin kısa zaman içinde sonuç vermesi için dikkat edilmesi gereken en önemli konu resimlerin yakın zamanda çekilmiş olmasıdır. Aynı zamanda bu resimlere yazılacak veya okunacak sözler de çok önemlidir. Medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman insanların da çok dikkatli olmalarını ve aynı zamanda kendilerine verdikleri bilgilerin dışına çıkmamalarını önerirler. Çünkü resimle yapılan büyülerin kesin sonuç vermeleri ancak bu şekilde mümkün olabilir.

Resimle Yapılan Büyü Çeşitleri

Deneyimli medyumların zorlanmadan uyguladıkları teknikler olan resimle yapılan büyüler ortaya çıkardıkları güçlü enerjiler ile bilinirler. Bu enerjilerin ortaya çıkması kadar aynı zamanda mutlaka doğru bir şekilde yönlendirilmeleri de gerekir. Bu sebeple bu işlemlerin kesin sonuç vermesini isteyen kişiler zaman kaybetmeden gerçek medyumlar hakkında araştırmalar yaparak kendilerini en kısa süre içinde amaçlarına ulaştıracak kişilere ulaşmaya çalışmalıdırlar.

Kimi zaman sevdikleri kişileri kendilerine aşık edebilmek kimi zaman ise bir kişinin ciddi sorunlar yaşamalarını sağlamak için sadece o kişilerin resimlerinden yardım alabilecek olmak bazen insanları şaşırtabilir. Ancak bu gerçektir ve birçok medyum bunu birçok kez yapmıştır. Çok yaygın teknikler olmaları sebebi ile insanlar da genellikle bu teknikler hakkında bilgi sahibidirler. Veya aradıkları bilgileri bulmakta zorlanmazlar. Sadece deneyimli medyumların yapabildikleri bu işlemler de medyumlar o resimlerin üzerine bazı yazılar yazarlar veya bazı özel sözler okurlar. Bu sözler de insanların isimleri de mutlaka geçmelidir. Aksi takdirde istenen sonuç kesinlikle alınamaz ve resimle yapılan büyüler için verilen emekler boşa gider.

Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*