Sabun büyüsü belirtileri

Sabun Büyüsü Belirtileri

Bilindiği gibi kara büyüler insanların hayatlarına tahmin ettiklerinden çok daha ciddi boyutlar da etkiler de bulunarak onlara hem fiziki hem de psikolojik anlamda sorunlar yaşatırlar. Bu sebeple birçok kişi bu etkilerin farkında oldukları için ellerinden geleni yaparak hem kendilerini hem de çevrelerinde ki kişileri korumak adına vefk veya muska gibi işlemlerden yardım almak isterler. Ancak bunu anlamak için öncelikle sabun büyüsü belirtileri hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Çünkü bu işlemlerin etkilerinin nasıl ortaya çıkacağı bilinirse o zaman daha kısa süre içinde kesin sonuçlar alınabilir.

Bazı durumlar da en deneyimli medyumlar dahi bu işlemleri yapmak istemezler ve insanları geri çevirmek zorunda kalırlar. Ancak bu konu hakkında her zaman dikkatli olan ve kimlerden yardım alacaklarını bilen insanlar doğru adımlar atarak alacakları tüm riskleri de kısa zaman içinde yok edeceklerdir. Sabun büyülerinin güçlü belirtileri ortaya çıkmaya başladığı zaman insanlar daha önce yaşamadıkları kadar ciddi sorunlar yaşadıkları için mutlaka bu etkilerden kolay bir şekilde kurtulmak isteyeceklerdir.

Sabun Büyülerinin Belirtilerinden Kurtulmak İçin Yapılması Gerekenler

Bir kişinin hayatına manevi enerjilerin güçlerini kullanarak etki de bulunmak ve ona sıkıntı çektirmek isteyen insanlar için akıllara gelen ilk seçenekler arasında mutlaka sabun büyüsü işlemleri de yer alır. Bu işlemler gerçekten de çok güçlüdür ve kolay bir şekilde yapıldıkları için kara büyüler içinde en çok yapılanlardan biridir. Medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman herkesin kolay bir şekilde temin edebildikleri basit sabunlardan yardım alırlar.

Bu işlemleri doğru bir şekilde yapan medyumlar kısa zaman içinde istenen enerjilerin harekete geçmesini sağlar ve bu sayede istedikleri kişilerin hayatların da istedikleri değişimleri sağlayabilirler. Sabun büyüsü belirtileri ortaya çıkmaya başladığı zaman etki altına alınan kişiler de hayaller görmek, ani korkular, insanlardan uzak durma isteği veya buna benzer etkiler ortaya çıkar. Eğer bir kişi ortada bir sebep yokken bu şekilde belirtiler göstermeye başlarsa o zaman o kişinin üzerinde sabun büyüsü etkileri olduğunu kesinlikle tahmin etmek gerekir.

Google+ Linkedin

1 Yorum

  • cansu

    Merhaba arkadaşlar ben Cansu 25 yaşındayım 18 yaşında bir evlilik yaptım sonra anlaşamadık ayrıldım bir kızım var ayrıldıktan sonra 2 sene çalıştığım iş yerinde biri ile bir ilişkim oldu birbirimizi çok sevdik evlenmeye karar verdik. Ailesi ile sorunlarımız oldu ailesi beni istemedi ama ben çok sevdiğimden vazgeçmek istemedim ve bir arkadaşıma bu durumu anlattım oda bana Edis hocadan bahsetti bende ilk önce korktum sonra araştırdım kendisini yaptığı işlemlerde ne kadar etkili sonuçlar verdiğini okudum yorumlardan ve bende kendisinden yardım almaya karar verdim. Hem çok seviyor hem de kızımla bir yuvam olsun istiyordum. Ama bir yandan da korkularım kaygılarım devam ediyordu. Ve ben kendisine ulaştım durumu anlattım kendisi çok sakin bir şekilde beni dinledi karşılıklı çok güzel iletişim kurduk bana yardım edebileceğini kısa süre içinde sonuç alabileceğini söyledi bana telefonda konuşurken bile o güveni verdi içim çok rahatladı. 4 ile 6 gün arası sonuç almaya başlarsın dedi bana ben tabi ki çok şaşırdım sürekli iletişim halindeydik ve işlemler başladıktan sonra 5 gün gerçekten değişiklikleri gözle görmemek mümkün değildi. Ailesi bana karşı çok değişti kızımı kabul etmediler ilk önce şimdi onu da kendi kendi torunları gibi koruyup seviyorlar. Ailesi ile olan sorun çözülünce evlendik çok şükür çok da mutluyum bunlar önce Allah sonra Edis hoca sayesinde oldu size sonsuz teşekkürler ediyorum Edis hocam Allah sizden razı olsun kendisine gözü kapalı güvenebilirsiniz kesinlikle. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*