sabun büyüsü

sabun büyüsü yapan istanbul hocaları

Sabun büyüsü , sıkça sorulan ve merak edilen bir konudur. Tarihi çağlardan günümüze kadar uzanan, Şamanlık dönemlerinde, Orta Asya Türk boylarının ortak geleneklerinden biri olan tılsım ve şifacılık geleneği günümüzde de izlerini taşımaktadır. Sabun büyüsü , niyet olarak kara büyü; sabunun erime özelliğinden dolayı karşıdaki kişinin iş, sağlık, özel hayatında erime ve küçülmeye işaret etmesinden dolayı taklit büyüsüdür.

Sabun büyüsü yapan ankara hocaları

Sabun büyüsü bir kişinin kötülüğe ulaşması için yapılan kara büyü örneklerinden biridir. Sabun büyüsünün, normal sabun büyüsü, iğneli sabun büyüsü, 41 iğneli sabun büyüsü gibi çeşitleri vardır. Bunun dışında yöntem olarak suda eritilen sabun veya ateşte eritilen sabun gibi farklı metodlarla da büyü uygulanmaktadır. Burada materyal olarak sabunun seçilmesi nedeni suyun içerisinde erimesi ve bu sabunun üzerine kodlanan mesajların da eriyerek tükenmesi anlamına gelmektedir. Kişi bu büyüde sabunla özdeşleştirilir. Sabun büyüsü nasıl yapılır, farklı yöntemler uygulanarak yapılır, aşağıda açıklanmaktadır.

Sabun büyüsü yapan izmir hocaları

Sabun büyüsünün yapılma amacı bir kişiye kötülüğe iş konusunda başarısızlığa basiretinin bağlanmasına ve çeşitli uğursuzluklar ile karşılaşmasına yol açmak içindir. Sabun büyüsü Kara Büyü çeşitlerinden biridir yöntem olarak ise taklit büyüsü esasına dayanır. Sabun büyüsü nasıl yapılır, sorusuna geçmeden önce etkilerinin bilinmesinde yarar vardır. Çünkü sabun büyüsü çok güçlüdür ve karar verince geri dönüşü zordur. Büyü yapılmak istenen kişiyi derin bir psikolojik bunalıma sürükleme ihtimali vardır. Tek başına bu kararı vermeden önce uzman bir medyuma danışılmasında fayda vardır.

Sabun büyüsü yapan bursa hocaları

Sabun büyüsünün temel maddesi adından anlaşılacağı gibi sabundur. Bunun içine saç teli, tırnak gibi kişinin DNA’sını içeren maddeler konur. Belli dualar belli bir sıraya göre okunarak büyü yapılmak istenen kişinin sembolize edildiği nesne medyum aracılığı ile sabunun içine yerleştirilir. Sabuna bir delik açıp maddeyi yerleştirmek ve daha sonra ateşle veya başka bir metotla sabun deliğini kapatarak özel maddenin sabunun içine hapsolması sağlanır. Sonra bu sabun, işlemin türüne göre, ateşte veya suda eritilir veya iğneler batırılır. Sabun büyüsü nasıl yapılır, uzman bir medyum tarafından ya da kara büyü yapmayı bilen bir hoca tarafından yapılırsa daha net etkiler bırakır.

Google+ Linkedin

1 Yorum

  • Geri döndürme büyüsü ritüeli

    Ben başka bir kadınla yaşamaya başlayan eşimi evine geri döndürmek için medyum edis hocayla çalıştım. Öncelikle bu sitedeki yorumları çok okudum herkesin sonuç aldığını okuduktan sonra güven geldi ve bende son çare diyerek geri döndürme büyüsü yaptırdım kendisine. 14 gün sonunda evi terk edip başka kadınla yaşayan eşim yaptıklarından pişman bir halde evine geri döndü ve bana bağlandı. Allah razı olsun edis hocadan bu dertten kurtardı beni herkese tavsiye ediyorum. 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*