şanlıurfa sonuç veren medyum hoca

Şanlıurfa Sonuç Veren Medyum Hoca

Şanlıurfa medyum hoca, peygamberler şehri Urfa’nın köklü geleneklerine sahiptir. Pek çok peygamberin, semavi dinlerin, azizlerin, ermişlerin ve uluların yaşadığı bölge olan Urfa enerjisi ve maneviyatı yüksek bir şehirdir. Şanlıurfa sonuç veren medyum hoca şehrin bu manevi kültürünü yansıtan kadim büyüsel işlemler uygularlar.

Şanlıurfa Haliliye Sonuç Veren Medyumlar

Urfa medyum hoca ve din bilginleri, dinin kutsal kitabın kutsal metinlerinden sürekli olarak faydalanır ve işlemleri buna uygun olarak hazırlar. Şanlıurfa’da Bağlama Büyüsü Bozan Medyum, yapılmış olan bağlama büyülerini bozmaktadır. Bahtın açılması için yazılan muskalar 3 türlüdür. Muskaların bir türü içinde Kuran’dan ayetler, bir kısmında peygamber sözleri, bir kısmında ise dua ve niyetler yazılır. İçine vefk şeklinde yazılan ayetler de barındıran türleri vardır. Nefes çalışmaları okuyup üfleme olarak bilinir. Nefesi kuvvetli hoca olarak nam salan ünlü hocalar Kurandan ayetleri, peygamber sözlerini ve etkili niyetleri kendi nefesleri ve evrensel enerji ile birleştirip üflerler. Bu sözler nefes ve üfleme sırasında mıh gibi sabitlenir.

Urfa’da Erkeklik Bağlama Büyüsü Yapan Medyum erkeklik işlevinin bağlanması ile ilgilidir. İntikam duygusu ile yapılmaktadır. Nazar, kötü göz, kem göz ve kötü niyetli kişilerin yaydığı frekanstır. Bu titreşim ve enerji eşyaya zarar verebildiği gibi hayvanlara ve hatta insanlara da zarar verir. Nazarlık işlevi taşıyan eşya ve büyüsel işlemler kişiyi bir koruma kalkanı içine alır. Urfa’da Domuz Yağı Büyüsü Yapan Medyum meşhurdur.
Şanlıurfa Sonuç Veren Medyum Hoca En Çok Hangi Konuda İşlem Yapmaktadır?
Şanlıurfa sonuç veren medyum hoca aşk, evlenme, gönül işlerinin yanı sıra iş ve kariyer, makam mevki sahibi olma gibi işlemleri oldukça sıklıkla yapmaktadır.

Şanlıurfa Eyyübiye Sonuç Veren Medyumlar

Toplumun en küçük yapısı ailedir. Aile olmanın temeli ise evlilikten geçer. Evlilik çağı gelmiş ve evlenmek isteyen gençlerin imdadına medyum hoca yetişir. Urfa medyum sevgi büyüleri, aşk büyüsü evlenme ve bağlılık büyüsü gibi konularda uzmandır. Şanlıurfa’da Aşık Etme Büyüsü Yapan Medyum farklı büyüsel işlem ve metotları bir arada gerçekleştirmektedir.
Şanlıurfa sonuç veren medyum hoca, binlerce yıllık dünyanın en eski üniversitesine sahip Harran bölgesinden yayılan dini ilimleri bünyesinde barındırır.

Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*