şirinlik vefki nasıl yapılır

şirinlik vefki yapan medyum hocalar

Şirinlik vefki nasıl yapılır, sorusu son zamanlarda sıkça sorulmaktadır. Şirinlik vefkinin tanımı, yapılış biçimleri, amacı, nasıl etki ettiği ve bazı kriterlerine göre kaç günde etki ettiği bu makalede açıklanmıştır. Bu vefkin medyum hocalara yaptırılması gerekir. Medyumlar şirinlik vefkleri ile vefk yapılan kişiye pozitiflik katmaktadır. Şirinlik vefkinin etki süresi kişiden kişiye değişir en az ve en fazla kaç günde etki ettiğini yazımızda bulabilirsiniz.

istanbul şirinlik vefki yapan hocalar

Şirinlik vefki, bir kişiyi daha şirin, sevecen, daha sempatik, daha alımlı göstermek için ve en nihayetinde birliktelik ve evlilik aile kurmak gibi hayırlı bir iş için yapılan vefklerdir. Vefk, kutsal ayetlerden metinlerden sayılardan harflerden yararlanarak istenilen etkileri oluşturmak için yapılan bir tür törensel uygulamadır. Şirinlik vefki nasıl yapılır, bu vefkin yapılmaya niyet edildiği tarih ile yapıldığı gün etki süresini değiştirmektedir.

ankara şirinlik vefki yapan hocalar

Her insanın enerji bedenini çevreleyen görünmez bir sistemi vardır. Kimi yönelişlere göre bu sistemin ismi Aura’dır, kimi düşünce sistemlerine göre ise bunun ismi eterik bedendir. Fiziksel bedenimizin dışında, bedeni çepeçevre saran yaklaşık 5 santim aralığında görünmeyen ruhsal yani eterik bedenimiz bulunmaktadır. İşte bu görünmez bedenler birbiriyle iletişim haline geçerler. Kişinin eterik bedeni canlı enerjisi yüksek ise her işi rast gider, istediği kişiyle düzgün güvenilir ilişkiler kurabilir. Şirinlik vefki nasıl yapılır, sorusu merak edilmektedir. Şirinlik vefki, işte tam da bir kişinin sevilen kişide, o kişinin eterik beden aracılığıyla algısında daha şirin daha hoş daha çekici ve alımlı göstermesi için yapılır. Bu kişiler âdeta mıknatıs gibi size doğru çekilmektedir.

izmir şirinlik vefki yapan hocalar

Şirinlik vefki, diğer tüm vefklerde olduğu gibi insana, topluma, aileye daha huzurlu, sağlıklı, sosyal olarak daha doyum içerisinde olduğu bir yaşantıya sevk etmek amacıyla yapılmaktadır. Genel olarak 40 günden sonra etki etmeye başlar. Ancak bazı durumlarda kişiden kişiye değişmekle birlikte etkisi hemen göstermeye başlayıp 2 hafta sonra da gerçekleştiği görülür. Ortalama 3 ay içerisinde şirinlik vefki gerçekleşmiş olur. Çok nadir durumlarda süre daha da uzayabilir. Sürenin uzaması kişinin yanlışlığına işaret eder farklı bir kişiye şirin görünmek amacı ile davranılırsa ve çok daha kısa bir sürede etki etmektedir. Şirinlik vefki nasıl yapılır, özetle şirinlik vefkinin etki süresi 2 hafta ile 3 ay arasında değişmektedir.

Google+ Linkedin

1 Yorum

  • Şirinlik vefki yapan en iyi hocalar

    Medyum edis hocadan sonuç almış birisi olarak bende memnuniyetimi anlatmak istiyorum. Öncelikle benim sorunum kaynanamdı eşimle sürekli aramıza girmeye çalışıyordu her seferinde bizi ayırmak için elinden geleni yapıyordu kısacası beni sevmeyen istemeyen bir kaynanam vardı bu sebeple de şirinlik vefki yaptırdım edis hocaya yaptırdığım işlem sayesinde kaynanam beni sevmeye saymaya başladı artık eşimle aramıza girmiyor tam aksine bizim daha mutlu olmamız için çabalamaya başladı. Allah razı olsun edis hocadan benim gibi sorunları olanlara edis hocayı önermek isterim telefonu 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*