Soğutma büyüsü nasıl bozulur

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Soğutma büyüsü nasıl bozulur geçmişten günümüze en çok tercih edilen kara büyülerdendir. İnsanlar ve medyumlar bazı kişileri birbirinden soğutmak amacıyla kullanılır. Kişiler tarafından kullanılan bu büyü yapılması hiçbir insan tarafından tavsiye edilmeyen bir büyüdür. Ancak bazı insanlar nefret beslediği, intikam almak istediği ve hasetlendiği insanlar üzerinde bu büyüyü kullanmak ister. Peki pek çok kötü olaya neden olan soğutma büyüsü nedir?

Soğutma Büyüsü Nedir?

Soğutma büyüsü nasıl bozulur   büyünün asıl amacı evli iki insanı ayırmaktadır. Kötü bir kara büyüdür. Kadın ile erkek arasına soğukluk sokmak ve çiftlerin ayrılmasını sağlar. İslam dini açısından günah bir büyüdür. Bu büyünün pek çok çeşidi bulunur. Büyü 3 hafta içerisinde etki vermektedir. Eğer kişiler kararlıysa ve bu büyüyü yapacaksa mutlaka medyumlara danışmalıdır. Çünkü en ufak bir yanlış, hata vb. Durumlarda büyü kişiye etki edecektir. Ters tepecektir ve ilişkilerinin sonlanmasına neden olacaktır. Yalnızca eşler için değil dostlar ve aile ilişkileri için de kullanılabilir.

Soğutma büyüsünün beyaz büyü olduğu bir tür de mevcuttur. Soğutma büyüsü içki ve kumardan soğutmak için de hayırlı bir durum için kullanılabilir. Sevdiğiniz bir dostunuz, eşiniz ya da aile bireyiniz içki ve kumar belasına yakalanmış olabilir. Bu durumda ise yapım aşaması da bir hayli kolay olan içkiden soğutma büyüsü yapılabilir. Bu büyü ise çeşitli araştırmalar sonrasında kolaylıkla yapılabilir ve kısa sürede etkisini gösterir.

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Pek çok kötü amacı bulunan soğutma büyüsü kimi zaman pişmanlıklar ile sonuçlanır ve büyü bozulmak istenebilir. Ya da soğutma büyüsü yapıldığı anlaşılan çiftlere yardım amaçlı da bu büyü bozulabilir. Bazı medyumlar işlerinin aksine amaçlarını tamamen kötüye yorabilmektedir. Bu nedenle bazı medyumlar büyüleri bozmak yerine etkisini arttırmaktadır. Bundan dolayı gidilecek medyum fazlasıyla araştırılmalı veya güvendiği bir insan olmalıdır. Zaten iyi bir medyum ilmini, enerjisini ve irfanını karşısındakine güzel bir şekilde yansıtır. İletişiminin güçlü olmasından bile medyumun iyi olduğu anlaşılır. Bu nedenle büyü bozma işlemi büyüden bile özenli bir şekilde araştırılmalıdır.
Soğutma büyüsünü bozmak medyumların büyüye büyüyle karşılık vermesiyle oluşur. Medyumlar kendisine veya çevresine kötü büyüler yapılan büyüleri bozmak için de uğraşmaktadır.

Sonuç olarak işini iyi yapan medyumlar da kendi mesleğinde çalışmaktadır. Bu nedenle yalnızca büyü yapmaya değil, büyü bozmaya da uğraşırlar. Büyüyü bozmak için ise çeşitli ritüeller ve tertipler gerektirir. Ancak bu büyünün pek çok türü olduğu için büyünün ne şekilde ve nasıl uygulandığı da bulunmalıdır. Burada ise iş yine medyumlara düşer. Sadece okumalar ya da dualar ile bu büyü bozulamayacağından kişilere önerilen ritüeller yapılmamalıdır. Medyumlar özel ritüeller ile bu büyüyü bozacağından kişiler kendisi bu büyüyü bozamaz. Çünkü medyumlar dua gibi ritüellerin yanında büyüyü götürecek beyaz büyüler vb. işlemler gerçekleştirir. Bu durumda güvendiğiniz medyumun dediklerini yapmalısınız. Çünkü bilgisiz bazı insanlar büyüyü bozdurayım derken etkisini arttırabilmektedirler.

Soğutma büyüsü nasıl bozulur büyünün bozulma aşaması ise yine kademeli kademelidir. Soğutma büyüsü kara büyü şeklinde uygulandıysa kişiler büyülerin uygulandığı insanlar arasını düzeltmekle uğraşmaktadır. Medyum büyüyü bozarken işlemi kolaylaştırmak için çiftlerin tekrar yakın kalmasını sağlayacak davranışlar sergilenmelidir. Zaten büyü bozulunca kimi zaman kişiler kendisine büyü yapıldığını fark eder. Böylece durum kendi iradeleri ile de ortaya kalkabilir. Soğutma büyüsünü bozdurmak için ise kişilere büyü yapıldığından emin olmalısınız. Çünkü büyüler belirtiler ile anlaşılır. Bireyler büyülerin belirtilerini bilirse kendilerine uygulandığında da bu büyüleri bozabilir ya da başkalarına uygulandıysa bozdurabilir. Bu büyüden korunmak için ise bireyler Nas, Felak, İhlas Suresi gibi sureler sabah ezanından önce okunmalıdır. Bir diğer yöntem ise her gün 700-800 kere besmele çekmektir.

Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*