Sonuç veren garantili medyum

Sonuç veren garantili medyum

Sonuç veren garantili medyum

Sonuç veren garantili medyumİnsanlar sürekli olarak sonuç veren garantili medyumlar hakkında araştırmalar yaparken aynı zamanda bu kişilerin ne gibi özellikleri olması gerektiği hakkında da araştırmalar yapmaktadırlar. Özellikle kendilerine önerilen isimlerin geçmişlerini araştırmak ve bu kişilerin kendileri adına en doğru seçim olduğundan emin olmak isteyen insanlar kesinlikle karşılarına çıkan ilk kişilere güvenmemektedirler.

Bilindiği gibi bu meslek hem çok zor hem de çok ciddi emek isteyen bir meslektir. Bu sebeple insanlar hiçbir zaman karşılarına çıkan kişilerin hakkında kesin karar vermemeli ve bunun için acele etmemelidirler. Yüzlerce yıldan bu yana çok farklı işlemler ile insanların taleplerini ve beklentilerini karşılamış olan bu kişiler özellikle risk almamak ve aynı zamanda her türlü işlemi kolay bir şekilde yapabilmek için sürekli olarak emek vermek zorunda kalmaktadırlar.

Medyumların yaptıkları işlemler insanların günlük hayatta rastlayamayacakları ve aynı zamanda yapamayacakları işlemlerdir. Örneğin sıradan bir insanın nurani varlıklar ile iletişime geçmesi veya bu varlıkları ulaşmak istediği bir hedef için kullanabilmesi neredeyse olanaksızdır.

Ancak deneyimli bir medyum için bu durum çok basit ve aynı zamanda risk içermeyen bir işlemdir. Zaten birçok işlem de bu tekniği kullanan medyumlar bu sayede insanların gözlerin de sonuç veren garantili medyum lardan biri haline gelebilmektedirler.

Meslekleri hakkında bilgiler almak ve aynı zamanda kendilerine kolay bir şekilde ulaşabilmek isteyen insanlara sürekli olarak gerekli bilgileri vermeleri gereken gerçek medyumlar özellikle riskli işlemler de insanların kesinlikle risk almamalarını ve aynı zamanda kendilerinden başka hiç kimseye de güvenmemeleri gerektiğini belirtmektedirler. Bu mesleği her zaman başarılı bir şekilde temsil etmek için ellerinden geleni yapan ve amaçları sonuç veren garantili medyum lardan biri olmak olan kişiler kesinlikle insanların ilk seçimleri olmalıdırlar.

Google+ Linkedin

9 yorum

 • Kısmet açma büyüsü nasıl yapılır

  Öncelikle ben daha önce çalıştığım bir çok medyum tarafından dolandırıldım. Bir tane medyuma inandım oda beni kandırdı. Daha sonra kimseye inanmamaya karar verdim. Aradan biraz zaman geçti bir arkadaşımın daha önce yardım aldığı medyum hünkar hocadan aldığı sonucu fark ettim. Bende hünkar hocadan yardım almaya karar verdim. Benim sorunum kısmetimin kapalı olması ve bu yüzden gelen bir çok talibi kabul etsem de bir zaman sonra kendiliğinden bozuluyor her şey. Bu durum konusunda yardım almak istiyordum. hünkar hocadan bunun için kısmet açtırma büyüsü çalışması yapmasını söyledim. hünkar hocada 11 gün sonrasında kısmetinin açılacağını söyledi. Bende tamam hocam 11 gün beklerim dedim. 2 hafta sonra beni istemeye gelecek bir aile vardı. Bu esnada ailem verdi yine ama bu sefer her şey yolunda gitti. 3 ay sonra ise nişan yaptık. Bundan sonra kısmetim kapalı değildi. Aksine açılmıştı. Bende adamla yuva kurmaya çalışıyordum.

  • Ayhan Tanı

   kardeşim beni de dolandırdılar bir kaç medyumum diyenlere inandım ve bunun üzerine onlara kandım her şeyimi aldılar. Benim duygularımla oynadılar. Medyum hünkar güvenmek istiyorum bu konuda bana yardımcı olur musun ?

  • Melike Çallı

   bende medyum hünkar ile çalıştım ve 9 günde kısmetim açıldı.

 • sonuç veren medyum cihad hoca

  Benim kocam beni dövüyor sürekli olarak azarlıyor. Bir yere gidiyor beni götürmüyor ve benden nefret ediyor. Oysa seviyorduk birbirimizi bunca zaman böyle şeyler hiç yaşamadık fakat son zamanlarda başıma gelmeyen kalmadı. Bunun üzerine İnternet üzerinden medyum araştırmaya başladım. Kocam ya eskiye dönecekti ya da boşanacaktım Seçim yapmak zordu fakat ben eskisini istiyordum beni seveni. Bu yüzden eskiyi tercih ettim ve kaybetmek de istemedim. Bunun üzerine medyum cihad hocadan alacağım yardımlardan sonra sonucu görmek istedim. cihad hocanın yapacağı bağlama ve aşk büyüsünden sonra kocamın farklı olacağını bilmek bile çok güzel bir duyguydu. cihad hoca 2 hafta sonra kocamın değişeceğini söyledi. Bende bekliyordum 2 hafta sonra sahiden kocam ilk uyandığımda yanımda olan eşim gibi oldu ve ilk uyanmışım gibi hissettim o anda ve ona öyle bir sarıldım ki hiç bırakmak istemedim. Daha sonra benden özür diledi ve bir daha yapmayacağını söyledi. Affettim kocamdır dedim. 0535 967 9448

  • neriman

   hande hanım benimde kocam bana şiddet uyguluyor bu konuda ne yapmamı önerirsiniz.. ?

 • Murat geri getirme büyüsü yapan gerçek medyum

  Selam bende sizler gibi çaresiz kaldım ve karım tarafından aldatıldım. Karım beni ve 2 çocuğunu bırakıp bizi terk etti bir adama kaçtı. Ben karımı seviyordum biliyordum onu o adam kandırdı bu yüzden evine dönmesini hala istiyordum. Karım bizleri çok severdi nedense 1 2 ayda çok değişti ben anlam veremedim bunun üzerine bir medyumla konuştum. Hocam ne olur karımı geri getirin çocuklarına sahip olsun ben onu çok seviyorum bizi yalnız bırakıp gitmesin bir daha dedim. Edis hocamda bekle bir karına bir çalışma yapayım şöyle en etkili aşk büyüsü ve bağlama büyüsü yapalım. 14 gün içinde evine döner merak etme sen. Çocuklarınla ilgilen biraz dedi. Bende edis hocanın dediği gibi yaptım çocuklarımla ilgilenmeye başladım zamanın farkında bile değildim. 14 gün ne ara doldu ne ara geçti anlamadım. Bir sabah uyandığımda karım kahvaltı hazırlamış çocuklarımla birlikte yemek yiyor beni görünce de kalkıp sarıldı ve özür diledi pişman olduğunu söyledi. Bende onu seviyorum bu yüzden bir şey demedim affettim kendisi. 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

  • Birisi

   Murat görüşme şansımız var mı

 • Yalçın

  ben Yalçın İstanbul’da yaşıyorum ve sevdiğim kadın ise Almanya’da yaşıyor. Ben bu kadını bir türlü ikna edemedim yanıma getirmeye fakat oda beni seviyordu sürekli bir bahane ile ekiyordu beni. En sonunda medyum edis hocadan yardım aldım ve 2 hafta içinde kadını kendime bağladım ve kadını buraya yanıma getirttim daha sonrasında ise onunla evlenmek istediğimi ve onu sevdiğimi söyledim. Oda benim teklifimi kabul etti ve evlilik hazırlıklarına başladık. Edis hocadan Allah razı olsun onun sayesinde mutluyum.

 • soğutma büyüsü yapan gerçek medyum hoca

  soğutma büyüsünün sayesinde karımı kendimden soğuttum ve medyum Dilha hocadan aldığım yardımlardan sonra karım benden uzaklaştı ve ayrılmaya karar vermiştik. Karım beni aldatıyor ve 1 tane çocuğumla birlikte sürekli kandırıyor bizi. Ben bunu fark ettikten sonra ayrılmak istedim ama o çocuğu bahane ederek yanımda kalmaya çalıştı. Bende bunu evden kovdum ve ertesi sabah medyum dilha hocadan yaptırdığım çalışmalardan sonra kendisiyle hiç konuşmadım. Aradı açmadım yazdı görmedim cevap dahi vermedim 10 gün sonra benden soğudu ve yanıma dahi gelmiyordu. Bende mahkemeye boşanmak istediğimi söyledim.. Gerekçe olarak beni aldattığını sundum oda kabul etti ve birlikte boşanmaya razı geldik. 0552 791 4566

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*