Sonuç veren medyum kimlerdir

Sonuç veren medyum kimlerdir

Sonuç veren medyum kimlerdir

Sonuç veren medyum kimlerdir
Sonuç veren medyum kimlerdir

Medyum seçmek her zaman dikkatli olunması gereken ve aynı zamanda yapılan hatalardan sonra insanlara çok ciddi zararlara verebilen bir konudur. Özellikle sahte medyumlar insanları kandırmak ve kendilerine inandırabilmek için çok farklı tuzaklar kurmakta ve insanlar da bu kişiler hakkında tam olarak bilgi sahibi olmadıkları için sürekli olarak bu tarz sorunlar yaşamaktadırlar. Ancak medyum seçerken öncelikle bu kişiler hakkında nelere bilmek gerekmektedir gibi konular hakkında araştırma yapan kişiler alacakları riskleri de en aza indirebilmektedirler.

Bu kişiler yüzlerce yıldan bu yana çok özel işlemler ile insanlardan gelen talepleri karşılamakta ve kendilerine farklı işlemler ile yardımcı olmaktadırlar. Ancak sayılarının çok az olması ve aynı zamanda insanların halan medyumlar hakkında az sayıda bilgiye sahip olmaları medyumlar ile çalışmak isteyen kişileri zorlamaktadırlar. Genellikle çaresiz kalan veya ulaşmak istedikleri hedefler için her yolu denemelerine rağmen ulaşamayan kişilerin çalışmak istedikleri medyumlar aynı zamanda insanların gelecekleri hakkında da fal işlemleri ile bilgiler alabilmektedirler.

Ancak bu bilgiler kesin değildir ve insanlar kesinlikle medyumların verdikleri bilgilere göre hayat planlaması yapmamalıdırlar. Resmi medyumlar bu bilgilerin sadece bilimsel çalışmalar ile elde edilen ve olması yüksek ihtimal olan olayları haber veren işlemler olduklarını belirtmektedirler.

Örneğin yıldız name işlemlerin de insanların doğum tarihlerinden yola çıkan medyumlar astroloji bilimini de kullanarak o kişilerin gelecekte yaşama ihtimali olan olayları tahmin etmektedirler. En çok talebi büyü işlemlerin de alan medyumlar bu işlemlerin çok riskli olduğunu bildikleri için insanlara da mutlaka en doğru bilgileri vermekte ve nelere dikkat etmeleri gerektiği hakkında kendilerini sürekli olarak uyarmaktadırlar. Özellikle sonuç veren medyum kimlerdir sorusu ile yola çıkmak her zaman uzmanların ilk önerileri olmuştur.

Google+ Linkedin

4 yorum

 • Soğutma büyüsü yaptıranlar

  Bende soğutma büyüsü yaptırdım. Medyum Edis hoca tarafından yaklaşık olarak 9 gün sürecek bir çalışmamızdı bu bende merakla bekliyordum. Edis hoca yapacağı çalışmadan kesin sonucu alacağımızdan emindi. Ben ilk defa yaptırdığım için biraz endişeliydim açıkçası. Daha sonra da edis hocayla telefonda konuşarak her gün bilgi alarak 9 günü tamamladım. Bu 9 gün sonunda nefret ettiğim kocamdan ayrılmak üzereydim. Bana karşı soğudu ve benden tiksinmeye başladı. Bu esnada bende ayrılmak istediğimi söyledim kendisine oda kabul etti. Sonunda ayrılıyoruz. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

 • Derya - Sonuç veren medyum kimlerdir

  arkadaşlar bir çok kez dolandırıldım bu konudan dolayı sonuç veren medyum arıyorum bana tavsiye edebileceğiniz medyum var mı ?

 • Bağlama büyüsü yapan güvenilir medyum

  Derdime derman ararken bir medyum tarafından dolandırıldım. Bundan sonraki hocalara karşı da biraz tereddüt etmeye başladım. Bir çok medyum var fakat hangisi gerçek hangisi sahtekar bilinmez oldu. Bende bir medyum sayfasına girip yorumlarını ve sonuçlarını okumaya başladım. Bu esnada bir medyumun sonucu dikkatimi çekti. 10 günde kesin sonucu veriyormuş bende merakla medyum cihad hocayı aradım. cihad hocadan eşimi bana bağlamasını ve aşık etmesini istedim. cihad hocada bu dediğimi 10 gün içinde yapacağını ve eşimin benden bir başkasına dahi bakmayacağını söyledi. 10 gün sonra cihad hocanın yaptığı çalışma sonuç verdi ve eşim benden bir başkasına dahi bakmamaya başladı. 0535 967 9448

 • Fırat

  Arkadaşlar sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Sizlerin sayesinde bende medyum hünkar hocadan yardım aldım ve gerçekten 10 gün içinde kesin sonucu da alınca daha çok mutlu oldum ve sizler için ne yapsam azdır emin olun. Ben aylarca sevdiğim kıza kavuşamıyoruz diye dert yanarken hünkar hocanın sayesinde sadece 10 gün sonrasında ailesi ikna oldu ve kızı bana vermeyi kabul edince bizde evlenmek için çalışmalara başladık. Her şey sizlerin yorumları ve hünkar hocanın sahiden yardımlarından ötürü oldu. Çok mutluyum ne kadar ne söylesem azdır fakat sizlere bende tavsiye ediyorum şiddetle de öneriyorum medyum hünkar hoca sahiden kesin sonucu veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*