Süryani büyüsü kaç günde etki eder

Süryani büyüsü kaç günde etki eder

Süryani Büyüsü Nedir

Süryani büyüsü kaç günde etki ederSüryani büyüsü kaç günde etki eder, bu işlemleri kimler yapabilir veya bu işlemler hangi amaçla ile yapılır gibi soruların yanıtları alınmadan asla bu işlemler kullanılmamalıdır. Hem çok eski hem de çok etkili işlemler olmaları sebebi ile insanların genellikle kullanmak istedikleri manevi işlemlerden biri olan süryani büyüsü işlemleri çok az medyum tarafından yapılabilmektedir.

Hatta birçok medyum bu işlemler hakkında talepler aldıkları zaman hem işlemlerin riski hem de zorluğu sebebi ile bu işlemlerden uzak durmak istemektedirler. Bu özel işlemlerden kısa zaman içinde sonuç alabilmek için öncelikle medyumların şeytan ile iletişime geçebilmeleri ve bu konu hakkında kendilerine güvenmeleri gerekmektedir.

Süryani Büyüsü Etki Süresi

Bundan yüzlerce yıl önce yaşamış olan süryani büyüsü çalışmaları medyumların yaptıkları bu işlemler de başarı ortalaması yüksek olup artık neredeyse hiç yapılmadıkları bilinmektedir. Bu işlemler de amaç her ne olursa olsun çok dikkatli olmak ve aynı zamanda hiçbir zaman risk almamak gerekmektedir. Özellikle bu işlemleri bilinçsiz bir şekilde yapan ve aynı zamanda gerekli bilgilere sahip olmadıkları halde yapmaya çalışan kişiler çok ciddi zararlar görmüşlerdir.

Doğuştan gelen yetenekleri olan ve aynı zamanda manevi anlamda kendilerini çok geliştirmiş olan birçok medyum tarafından yapılmış olan bu işlemler hakkında çok dikkatli olmak gerekir. Aksi takdirde konu ile alakası olan herkes için sonuç çok ciddi bir hayal kırıklığı olabilir ve süryani büyüsü istenmeyen sonuçlara neden olabilir.

Google+ Linkedin

1 Yorum

  • Süryani büyüsü edis hoca

    arkadaşlar ben sevgilimden ayrıldım yaklaşık 6 ay önce kendisi çok inatçı barışmak için çok mücadele verdim ama inadı yüzünden yanaşmıyordu kimler araya girdiyse olmadı artık beni bitirmişti 7 yıllık ilişkimizi sonlandırmıştı bu yüzden benimde fazla maddi imkanım olmadığı için edis hocaya Süryani büyüsü yaptırdım. 15 günde çalışma bitecekti işlemlerin 8.ci günü sevgilimin bana karşı yumuşadığını fark ettim ve üstüne gitmedim çalışmanın bitmesini bekledim ertesi gün bana mesajlar atmaya başladı artık aramızda ki buzlar erimeye başladığını anlamıştım gene üstüne gitmedim nede olsa çalışmanın etkisiyle bana gelecekti. Edis hocama bu durumları bilgi olarak zaten veriyorum kendisine bana mesaj attığını yazdığını ve edis hoca bana beklememi söyledi 15 gün süre dolduktan sonra sevgilimle aramızda ki sorunlar ortadan kalkmıştı artık inat bile etmiyordu kısa sürede içerisinde sevgilimle barıştım ilişkimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*