Vefk yapılan kişi ne hisseder

Vefk yapılan kişi ne hisseder

Aşk Bağlama Vefki Yapılan Kişi Ne Hisseder

Vefk yapılan kişi ne hisseder
Vefk yapılan kişi ne hisseder

Vefk işlemleri ile birçok farklı konuda çok ciddi destekler alabileceklerini bilen insanlar çok eski zamanlardan bu yana var olan bu işlemleri belirli sayıda medyumun yapabildiğini de unutmamalıdırlar. Bu tarz işlemler insanların manevi anlamda destekler alabilmeleri ve aynı zamanda ulaşmak istedikleri hedefler konusunda kendilerini çok daha rahat hissedebilmeleri için çok önemlidir. Bir medyumun veya hocanın vefk işlemleri hakkında en çok aldığı soruların başında genellikle vefk yapılan kişi ne hisseder veya bu işlemlerin etkileri ne şekilde ortaya çıkar gibi sorular gelmektedir.

Bu tarz sorulara net bir yanıt vermek çok zordur. Özellikle bir medyum bu işlemleri daha önce yapmamışsa insanlar kesinlikle net bilgiler vermemelidir. Zaten bu işlemlerin amaçları insanları belli bir konuda istedikleri amaca ulaştırmak değildir. Vefk işlemlerinin amacı sadece fiziki olarak verilen emeklerin manevi olarak desteklenmesidir.
Yapılan işlemler son derece karmaşıktır ve genellikle hazırlanan çizimlerin içerikleri amaca göre belirlenmektedir.

Özel olarak hazırlanan vefk işlemlerinde başarılı sonuçlar alabilmek için öncelikle dikkatli olmak ve bu işlemlerin tüm ayrıntılarına gerekli önemi vermek gerekmektedir. En ufak bir detayın atlanması bile bu işlemlerin kesinlikle sonuç vermemesine ve tüm emeklerin tamamen boşa gitmesine neden olacaktır. Bugüne kadar birçok kez yapılmış olan vefk işlemleri toplum içinde çok az sayıda kişi tarafından bilinmektedir ve yapı olarak genellikle muskalara benzetilmektedir.

Hatta bu işlemleri büyüler ile benzeten birçok kişi de bulunmaktadır. Fakat vefk işlemlerinin kesinlikle büyüler ile uzaktan yakından alakası yoktur. Özellikle bu işlemlerin islam dininde yasak olmaması arada ki en önemli farktır. Vefk yapılan kişi ne hisseder ve bu etkiler ne kadar devam eder gibi sorular ile isteyen herkes vefk işlemlerinin detaylarını kolayca öğrenebilir.

Google+ Linkedin

2 yorum

  • Vefk yapan medyum

    sevdiğimi kendime bağlamak istedim fakat büyüden çok korkuyordum o yüzden büyü olarak değilde daha çok dualar ile vefkler ile sevdiğimi kendime bağlamak istedim ama ilk defa böyle işlere başvurunca insan ister istemez ne yapacağını bilemeden güveniyor. Bir kaç medyuma güvendim para gönderdim parayı alan engelledi insanında en çok zoruna bu gidiyor ama sağlık olsun dedim vefk yapılan kişi ne hisseder diye yazdım bilgi sahibi edinmek istedim bir çok medyumun bu konuda başarılı olduğunu okudum bir kaç sayfada medyum edis hocadan bahsediliyordu aradım kendisini vefk yaptırmak için diğer hocalar gibi yapmadı bana önce sorunumu dinledi sonra çare buldu Yaptığı işlemler sayesinde 14 günde sevdiğimi kendime bağladım. Her yere yazmak istiyorum inşallah yorumum onaylanır insanlara bir faydam dokunur medyum edis hoca gerçekten bu konuda uzman herkese tavsiye ederim 0535 891 8597

  • medyum cihad hoca

    Ben sevdiğim adamla uzun zamandır evlenemiyorum. Aramızda hiçbir sorun yok ama bir türlü yuvamızı kuramıyoruz. Bir kaç arkadaşımla konuştum bana medyum tavsiye ettiler. Bir kaç gün sonra araştırmaya karar verdim. Ve cihad hocam için yapılan yorumlar dikkatimi çekti. Biraz daha araştırıp çalışmaya karar verdim. Hocamla iletişime geçtim derdimi anlattım evlilik büyüsü istiyordum hocam sağ olsun dinledi bakım yaptı. Bakımdan sonra işimi yapacağını söyledi bana 16 gün süre verdi. Hocam çalışmalara başladıktan 4 5 gün sonra evlilik teklifi aldım. cihad hocama bu gelişmeyi haber verdim o kadar güzel olmaya başladı ki her şey. Bir türlü yuvamızı kuramadık ama artık nikahımıza 2 ay var. Her şey cihad hocam sayesinde çok teşekkür ederim Allah ne muradınız varsa versin ömür boyu duacınızım hocam. Sizlere de gerçekten en güvenilir en işini bilen bir hoca tavsiye ediyorum oda Medyum cihad hocamdır. Üstüne kimseyi tanımam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*
*
*