Yapılan büyü nasıl bozulur

Yapılan büyü nasıl bozulur? Yapılan büyü nasıl anlaşılır? Yapılan büyü bozulur mu

Yapılan büyü nasıl bozulur büyüler genellikle yapılması zor ve bozulması da bir o kadar zor olan bir büyü çeşididir.Bu tür işlemler geçiçi kısa süreli ve ömürlük olarak adlandırılır geçiçi ve kısa süreli olarak yapılan büyüler genelde sonuç verdikten 3 ay ile 6 ay arasında kendiliğinden bozulması söz konusudur fakat ömürlük olarak yapılan işlemler ve büyüler yapıldıktan itibaren her hangi bir medyum veya hoca tarafından bozulmadıktan sonra ömür boyu bozulmacağını bellidir. Yapılan büyü nasıl bozulur sorusunun cevabı ise büyüler genelde bazı insanların sorunları ve sıkıntılarını giderebilmek adına var olmakta olan büyülerdir ve bu büyüler bir çok insana faydası olmakla beraber aynı zamanda kötü amaçlı yapılan büyülerin ters tepme veya yaptıran kişiye zararı olma gibi bir çok farklı yan etkileride bulunmaktadır bunları göz önünde bulundurarak işlemler yapılmalıdır.

Yapılan büyü ne zaman bozulur

Yapılan büyü ne zaman bozulur çok eski çağlardan günümüze gelen bu büyü türleri son zamanlarda ise çok popüler olmayı başarmış olmakla kalmayıp bir çok insana bir çok kişiye faydaları olduğu gözlemlenmiştir. Çok eski zamanlarda büyü bozma işlemleri ve büyü yapma işlemleri seyit olarak adlandırılan ve ruhani varlıkları olan insanlar tarafından yapılabilmekteydi fakat son zamanlarda herkes bu tür büyüleri yapabildiklerini iddia ederek insanları su istimal edebilmektedir. Bu nedenle büyü bozdurmak isteyenlerin veya yaptırmak isteyenlerin uzunca araştırmalar yapmadan bu işlere girmeleri son derece risklidir. Büyü süre bakımından ortalama 4 ile 7 gün arasında bozulabilir yapılması ise süre bakımından 7 ile 14 gün arasında değişkenlik gösterebilir bu sebeplede çok sıkça sorulan yapılan büyü nasıl bozulur sorusunun cevabı tam olarak alınmış ve yapan kişilerde tarafından da onaylanmıştır.

Google+ Linkedin

1 Yorum

  • Nurdan

    Eski eşim tarafından yapılan bir büyü ile karşı karşıya kaldım 1 yıl önce ayrıldığım eski eşim benimle bir araya gelmek için büyü yaptığını duydum ilk başta inanmadım ama sonrasında medyumlara başvurup bakımlar yaptırdım ve gerçekten de üzerime yapılan büyü olduğunu gördüler fakat hiç kimse bozmayı başaramadı en sonunda edis hocadan yardım aldım kendisiyle büyü bozma işlemini yaparak kısa sürede yapılan büyüyü bozmayı başardı. Herkese öneririm edis beyi 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*